Artdeco Small Oval Brush Premium Quality

štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů

Artdeco Small Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
Artdeco Small Oval Brush Premium Quality štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů
226

Kód: ART3459 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Small Oval Brush Premium Quality
štětec na aplikaci tekutých a pudrových produktů | 226

Popis kosmetiky Artdeco Small Oval Brush Premium Quality

Štětec pro aplikaci tekutých a pudrových produktů ARTDECO Cover & Correct umožní díky svému profesionálnímu oválnému tvaru a ultra jemným štětinám precizní aplikaci a rozetření pro dokonale přirozený a bezchybný vzhled pleti.

Vlastnosti:

  • jemné štětiny jsou šetrné k pleti
  • oválný tvar umožní precizní aplikaci
  • štětiny se snadno čistí a udržují bez poškození
  • prémiová kvalita přináší profesionální výsledky líčení
  • je vhodný pro pudrové, krémové i tekuté produkty
Jak aplikovat:
Pomocí štětin naneste produkt na tvář a krouživými pohyby jemně rozetřete do ztracena.Doporučujeme pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.


O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.