Artdeco Setting Powder Compact Refillkompaktní transparentní pudr náhradní náplň

Artdeco Setting Powder Compact Refill kompaktní transparentní pudr náhradní náplň
Artdeco Setting Powder Compact Refill kompaktní transparentní pudr náhradní náplň
Doporučená maloobchodní cena
363

Ušetříte 23%
4936 7 g
280

Kód: ART3453 | 2 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Setting Powder Compact Refill

Náhradní náplň transparentního pudru Artdeco Cover & Correct umožní snadno a rychle naplnit váš oblíbený produkt v jeho původním balení pouze vyměněním kazety pudru. Kompaktní pudr Artdeco Cover & Correct pleť dokonale zmatní, fixuje make-up a absorbuje nadbytečnou mastnotu, čímž zajistí semi matný a sametový vzhled.

Vlastnosti:

  • náhradní náplň lze snadno vložit do stávajícího obalu
  • transparentní pudr zmatní pleť a absorbuje nadměný lesk
  • fixuje make-up a dodá sametový vzhled
  • nezatěžuje pleť
  • transparentní odstín nenarušuje tón pleti či líčení
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Kazetu vložte na místo té původní do stávajícího obalu produktu. Pomocí štětce či pěnového aplikátoru pudr naneste rovnoměrně na tvář pro fixaci make-upu a sametový efekt pleti, či lokálně na místa s nadměrným leskem.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Setting Powder Compact Refill