Artdeco Cover & Correct

kompaktní transparentní pudr náhradní náplň

Artdeco Cover & Correct kompaktní transparentní pudr náhradní náplň
Artdeco Cover & Correct kompaktní transparentní pudr náhradní náplň
Artdeco Cover & Correct kompaktní transparentní pudr náhradní náplň
4936 7 g
326

Kód: ART3453 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Cover & Correct
4936 7 g | 326

Popis kosmetiky Artdeco Cover & Correct

Náhradní náplň transparentního pudru Artdeco Cover & Correct umožní snadno a rychle naplnit váš oblíbený produkt v jeho původním balení pouze vyměněním kazety pudru. Kompaktní pudr Artdeco Cover & Correct pleť dokonale zmatní, fixuje make-up a absorbuje nadbytečnou mastnotu, čímž zajistí semi matný a sametový vzhled.

Vlastnosti:

  • náhradní náplň lze snadno vložit do stávajícího obalu
  • transparentní pudr zmatní pleť a absorbuje nadměný lesk
  • fixuje make-up a dodá sametový vzhled
  • nezatěžuje pleť
  • transparentní odstín nenarušuje tón pleti či líčení
  • je vhodný pro všechny typy pleti

Jak aplikovat:
Kazetu vložte na místo té původní do stávajícího obalu produktu. Pomocí štětce či pěnového aplikátoru pudr naneste rovnoměrně na tvář pro fixaci make-upu a sametový efekt pleti, či lokálně na místa s nadměrným leskem.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.