Artdeco Color Lip Shine

krémová rtěnka

Artdeco Color Lip Shine krémová rtěnka
Artdeco Color Lip Shine krémová rtěnka
Artdeco Color Lip Shine krémová rtěnka
Novinka
odstín 65 Shiny Golden Pink 2,9 g
273

Kód: ART3601 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Color Lip Shine
odstín 65 Shiny Golden Pink 2,9 g | 273

Popis kosmetiky Artdeco Color Lip Shine

Krémová rtěnka Artdeco Color Lip Shine jemně a decentně podtrhne přirozenou krásu vašich rtů a zároveň je zanechá příjemně hydratované a vyživené.

Vlastnosti:

  • má příjemnou, krémově gelovou texturu a snadno se nanáší
  • vypadá na rtech svěže, přirozeně a nezanechává silnou vrstvu
  • intenzivně rty hydratuje a vyživuje
  • neobsahuje silikony

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.