ArtdecoColor Lip Shine krémová rtěnka

Artdeco Color Lip Shine krémová rtěnka
Artdeco Color Lip Shine krémová rtěnka
odstín 69 Shiny English Rose 2.9 g

Kód: ART03812 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Artdeco Color Lip Shine
Vlastnosti

Krémová rtěnka Artdeco Color Lip Shine jemně a decentně podtrhne přirozenou krásu vašich rtů a zároveň je zanechá příjemně hydratované a vyživené.

Vlastnosti:

  • má příjemnou, krémově gelovou texturu a snadno se nanáší
  • vypadá na rtech svěže, přirozeně a nezanechává silnou vrstvu
  • intenzivně rty hydratuje a vyživuje
  • neobsahuje silikony

Vlastnosti

Odstín
růžový
Efekt
saténový

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Color Lip Shine