Artdeco Color & Art

lesk na rty

Artdeco Color & Art lesk na rty
Artdeco Color & Art lesk na rty
odstín 281900.05 Orange Wild Time 8 ml

Kód: ART1971 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Artdeco Color & Art
odstín 281900.05 Orange Wild Time 8 ml

Popis produktu Artdeco Color & Art

Popis:
Použijte lesk na rty Artdeco Lip Lacquer z limitované edice "Color & Art" pro sexy zářivé rty. Tento luxusní malý klenot v sobě spojuje vynikající krytí s vysoce lesklými pigmenty. Tento produkt se pyšní jemnou texturou rtěnky a vlastnostmi zářivého lesku na rty odrážet světlo. Krémová konzistence dodá vašim rtům sametovou hebkost, velmi snadno přilne na rty a budete ji milovat!. Perfektní odraz světla je zaručen pro nekonečný lesk bez jakýchkoliv kompromisů! Aplikátor je z přírodního vlasu pro snadné a rovnoměrné nanášení.

Účinky:

  • vysoký lesk
  • dokonalé krytí

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.