Artdeco Concealer & Camouflage Brushštětec na rozjasňovač a kamufláž

Artdeco Concealer & Camouflage Brush štětec na rozjasňovač a kamufláž
Artdeco Concealer & Camouflage Brush štětec na rozjasňovač a kamufláž
štětec na rozjasňovač a kamufláž
260

Kód: ART3155 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 13. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Artdeco Concealer & Camouflage Brush

Štětec na rozjasnění a kamufláž nedokonalostí pleti ARTDECO Brush díky svým jemným štětinám pomůže nanést optimální množství produktu a rozetřít jej do ztracena pro dokonale sjednocený a přirozený efekt pleti

Vlastnosti:

  • jemné štětiny usnadní aplikaci a rozetření
  • je vhodný pro sypké, krémové i tekuté produkty
  • štětiny jsou šetrné k pleti a nedráždí
  • zkosený tvar umožní precizní aplikaci
  • štětiny se snadno udržují a čistí bez poškození

Jak aplikovat:
Pomocí štětin naneste produkt na tvář a rozetřete do ztracena. Doporučujeme štětec pravidelně čistit pro zachování hygienické čistoty a jemnosti štětin.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Concealer & Camouflage Brush