Artdeco Brushštětec na make-up s nylonovými vlákny

Artdeco Brush štětec na make-up s nylonovými vlákny
Artdeco Brush štětec na make-up s nylonovými vlákny
štětec na make-up s nylonovými vlákny

Kód: ART2661 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Artdeco Brush

Popis:
Prvotřídní a profesionální štětec na make-up Artdeco Brush je navržen tak, aby splnil vaše vysoká očekávání. Vysoce kvalitní nylonová vlákna rovnoměrně nanese požadované množství make-upu rychle a jednoduše. Štětec má pružnou zúženou špičku, díky které velmi snadno nanesete make-up i do těžko přístupných míst jako jsou nos, ústa a vlasová linie.  S Artdeco Brush se při vytváření bezchybného make-upu stáváte sama profesionálkou!

Účinky:

  • rovnoměrné a přesné nanášení
  • snadné používání
  • profesionální výsledky

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Brush