Artdeco Brush

malý štětec na tvářenku

3×
Artdeco Brush malý štětec na tvářenku
Artdeco Brush malý štětec na tvářenku
Artdeco Brush malý štětec na tvářenku
90
Sleva 33%
malý štětec na tvářenku
60

Kód: ART2246 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 12. 2018
Artdeco Brush
malý štětec na tvářenku | 60

Popis kosmetiky Artdeco Brush

Popis:
Artdeco Beauty štěteček na tvářenku je vyroben z té nejkvalitnější kozí srsti. Jemné štětinky dokonale nanáší a rozprostírají pigment tvářenky. Díky Artdeco Beauty je aplikace profesionální a velmi příjemná. Štětinky svojí jemností hýčkají vaši pleť, nevypadávají, jsou pružné a dlouho vydrží. Tvar štětečku je naprosto ideální pro přesný a rovnoměrný nános tvářenky na kontury obličeje.

Účinky:

  • perfektní a pohodlné nanášení tvářenky
  • rovnoměrná a přesná aplikace

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.