Artdeco Beauty of Natureperleťové oční stíny

1×
Artdeco Beauty of Nature perleťové oční stíny
Artdeco Beauty of Nature perleťové oční stíny
odstín 130 Pearly Chocolate Truffle 0,8 g
117

Kód: ART3534 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Artdeco Beauty of Nature
Vlastnosti

Perleťové oční stíny ARTDECO Beaty of Nature dodají díky svému dlouhotrvajícícmu složení s jemnými rozjasňujícími mikročástečkami rozzářený pohled a přirozený jas.

Vlastnosti:

  • dlouhotrvající složení zajistí výdrž bezchybného vzhledu stínů
  • hedvábné složení přilne k očnímu víčku
  • perleťová textura tvoří jemný třpyt a dodá očím jas
  • stíny je možné díky magnetickému dnu kombinovat do paletky
  • formule nabízí bohatý pigment pro intenzivní barvu
  • produkt není testován na zvířatech

Jak aplikovat:
Naneste pomocí malého štětce, pěnového aplikátoru či prstů na oční víčka. Pro dosažení intenzivnějšího vzhledu navlhčete pěnový aplikátor.

Vlastnosti

Efekt
perleťový

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Beauty of Nature