Artdeco Beauty of Nature

perleťové oční stíny

1×
Artdeco Beauty of Nature perleťové oční stíny
Artdeco Beauty of Nature perleťové oční stíny
Artdeco Beauty of Nature perleťové oční stíny
odstín 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g
112

Kód: ART3533 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Beauty of Nature
odstín 23A Pearly Golden Dawn 0,8 g | 112

Popis kosmetiky Artdeco Beauty of Nature

Perleťové oční stíny Artdeco Beauty of Nature s jemnými rozjasňujícími mikročástečkami vám zajistí rozzářený pohled a dodají vašim víčkám sametovou barvu a přirozený třpyt.

Vlastnosti:

  • perfektně přilnou k očním víčkům a mají dlouhotrvající výdrž
  • bohatá pigmentace stínů zajišťuje intenzivní syté barvy
  • perleťová textura tvoří vytváří jemný třpyt a dodává očím jas
  • díky magnetickému dnu je možné stíny skládat do paletky

Jak aplikovat:
Naneste pomocí malého štětce, pěnového aplikátoru či prstů na oční víčka. Pro dosažení intenzivnějšího vzhledu aplikujte namokro a štetec lehce navlhčete.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.