Artdeco Long Lasting Brow Liner

fix na obočí

37×
Artdeco Long Lasting Brow Liner fix na obočí
odstín 2 Malt 1,5 ml

Kód: ART3532 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Artdeco Long Lasting Brow Liner
odstín 2 Malt 1,5 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Artdeco Long Lasting Brow Liner

Fix na obočí ARTDECO Beauty of Nature umožní snadno a rychle dosáhnout dokonale definovaného a bohatého obočí, které si díky dlouhotrvající struktuře zachová bezchybný vzhled až po několik hodin.

Vlastnosti:

  • forma fixu umožní velmi rychlou a snadnou aplikaci
  • zkosený hrot fixu zajistí precizní vykreslení
  • dlouhotrvající struktura prodlouží výdrž líčení
  • ostrá strana umožní definovat tvar, zatímco plochá strana vyplní mezery
  • kapilární systém integrovaný v hrotu fixu zajistí optimální nános
  • neobsahuje parabeny a není testován na zvířatech
Jak aplikovat:
Hrotem fixu aplikujte produkt na obočí. Tenkou stranou hrotu definujte tvar a kontury obočí. Plochou, širší stranou vyplňte mezery a dodejte jednotný, bohatý vzhled.


Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.