Artdeco Smoothing Base Coat

vyhlazující podkladový lak na nehty

Artdeco Smoothing Base Coat vyhlazující podkladový lak na nehty
Artdeco Smoothing Base Coat vyhlazující podkladový lak na nehty
10 ml

Kód: ART04005 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Artdeco Smoothing Base Coat
10 ml

Popis produktu Artdeco Smoothing Base Coat

Vyhlazující podkladový lak na nehty Artdeco Base & Top Coats je prvním krokem pro dokonalou, dlouhotrvající manikúru z pohodlí domova, který vyhladí povrch nehtů, čímž usnadní přilnutí barevného laku, prodlouží jeho výdrž a zamezí tak odlupování laku a štěpení nehtů.

Vlastnosti:

  • textura vyhladí povrch nehtů
  • usnadní aplikaci a přilnutí barevného laku
  • zpevní a fixuje nehet, čímž zamezí štěpení a lámání
  • prodlouží výdrž barevného laku
  • dodá nehtům vysoký lesk a pěstěný vzhled
  • dlouhodobě posiluje a zpěvňuje strukturu nehtů

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku naneste rovnoměrně na čisté a suché nehty a nechte krátce zaschnout. Ponechte tak či pokračujte s aplikací barevného laku.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.