Artdeco Artic Beauty

oční stíny v tužce

Artdeco Artic Beauty oční stíny v tužce
Artdeco Artic Beauty oční stíny v tužce
Artdeco Artic Beauty oční stíny v tužce
odstín 267.40 Benefit Frozen Rose 1,4 g
270

Kód: ART3041 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Artdeco Artic Beauty
odstín 267.40 Benefit Frozen Rose 1,4 g | 270

Popis kosmetiky Artdeco Artic Beauty

Jedinečné oční stíny v tužce Artdeco Artic Beauty mají hedvábnou krémovou texturu a  pohodlně se nanáší. Jejich bohatá pigmentace vám zajistí dokonalý vzhled po celý den. Pouhými několika tahy dosáhnete perfektního looku. S očními stíny v tužce Artdeco Artic Beauty hravě zvládnete vykouzlit výrazné i jemné líčení.

Jak používat:
Aplikujte rovnoměrně na víčka. Pomocí sklonění hrotu tužky regulujte hloubku odstínů. Můžete použít i jako oční linku.

Vlastnosti

Voděodolné
voděodolné

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.