Artdeco Art Couture Wet & Dry

dlouhotrvající oční stíny

Artdeco Art Couture Wet & Dry dlouhotrvající oční stíny
Artdeco Art Couture Wet & Dry dlouhotrvající oční stíny
Artdeco Art Couture Wet & Dry dlouhotrvající oční stíny
odstín 313.41 Stonerose 1,5 g
148

Kód: ART3182 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra čtvrtek 17. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 17. 1. 2019
Artdeco Art Couture Wet & Dry
odstín 313.41 Stonerose 1,5 g | 148

Popis kosmetiky Artdeco Art Couture Wet & Dry

Dlouhotrvající oční stíny Artdeco Art Couture Wet & Dry vydrží na očním víčku v perfektním stavu po neuvěřitelně dlouhou dobu. Oční stíny Artdeco Art Couture Wet & Dry jsou vysoce pigmentované, mají hedvábnou texturu a pohodlně se nanášejí. Vybírat můžete z různých barevných odstínů.

Jak aplikovat:
Naneste na oční víčko pomocí štětečku a vystínujte.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.