Artdeco Mystical Forest lak na nehty

Artdeco Mystical Forest lak na nehty
Artdeco Mystical Forest lak na nehty
odstín 111.741 Couture Purple Emperor 10 ml

Kód: ART2991 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Poštovné zdarma získáte k objednávce Artdeco nad 450 Kč.

Popis Artdeco Mystical Forest
Vlastnosti

Lak na nehty Artdeco Mystical Forest dodá vašim nehtům dlouhodobý brilantní lesk. Díky gelové složce lak rychle zasychá. Vysoký obsah pigmentu zaručuje syté barvy s vysokým krytím. Speciálně tvarovaný štěteček z vysoce kvalitního Tynex vlákna zajišťuje vysokou přesnost při nanášení.

Jak aplikovat:
Pomocí štětečku naneste jemnými tahy na nehty. Nechejte zcela zaschnout.

Vlastnosti

Odstín
fialový
Typ laku
rychleschnoucí
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco Mystical Forest