Artdeco All in One Eye Primerpodkladová báze pod oční stíny

1×
Artdeco All in One Eye Primer podkladová báze pod oční stíny
Artdeco All in One Eye Primer podkladová báze pod oční stíny
odstín 2914.1 balance 5 ml
204

Kód: ART04008 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
pátek 10. 4. 2020
Osobní odběr
pátek 10. 4. 2020

Popis produktu Artdeco All in One Eye Primer

Na podkladovou bázi pod oční stíny Artdeco All in One se můžete spolehnout. Oční stíny dokonale zafixuje a prodlouží jejich výdrž, takže vaše líčení zůstane perfektní po celý den.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje barvu a intenzitu očních stínů
  • fixuje líčení a prodlužuje jeho bezchybný vzhled
  • neutralizuje barvu očního víčka a zakrývá rudé žilky a nedokonalosti
  • je odolná vůči otěru a zabraňuje slévání očních stínů
  • hodí se pro všechny odstíny pleti

Jak aplikovat:
Naneste podkladovou bázi na oční víčko pomocí prstu nebo štětce a nechte pár vteřin zaschnout. Poté naličte oko obvyklým způsobem.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.

Recenze Artdeco All in One Eye Primer