Artdeco All in One

podkladová báze pod oční stíny

Artdeco All in One podkladová báze pod oční stíny
Artdeco All in One podkladová báze pod oční stíny
Artdeco All in One podkladová báze pod oční stíny
odstín 2914.1 balance 5 ml
266

Kód: ART04008 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 18. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 18. 12. 2018
Artdeco All in One
odstín 2914.1 balance 5 ml | 266

Popis kosmetiky Artdeco All in One

Na podkladovou bázi pod oční stíny Artdeco All in One se můžete spolehnout. Oční stíny dokonale zafixuje a prodlouží jejich výdrž, takže vaše líčení zůstane perfektní po celý den.

Vlastnosti:

  • zvýrazňuje barvu a intenzitu očních stínů
  • fixuje líčení a prodlužuje jeho bezchybný vzhled
  • neutralizuje barvu očního víčka a zakrývá rudé žilky a nedokonalosti
  • je odolná vůči otěru a zabraňuje slévání očních stínů
  • hodí se pro všechny odstíny pleti

Jak aplikovat:
Naneste podkladovou bázi na oční víčko pomocí prstu nebo štětce a nechte pár vteřin zaschnout. Poté naličte oko obvyklým způsobem.

O značce Artdeco

Značka Artdeco byla založena v roce 1985 s vizí vytvářet kosmetické produkty inspirované láskou ke kráse. Intenzivní zájem o nové trendy a vysoce kvalitní produkty, které budou dostupné všem ženám, vynesly Artdeco téměř okamžitě mezi top kosmetické značky v Německu. Dnes je kosmetika Artdeco oceňována už ve více než 78 zemích světa.

Artdeco ví, že každá žena je jedinečná. Má vlastní styl i preference, pokud jde o zdůraznění své krásy. Kosmetika Artdeco skládá poctu této jedinečnosti a díky rozmanitosti svých výrobků umožnuje každé ženě zdůraznit osobní krásu přesně tak, jak se jí líbí.

Široká paleta barev, nespočet speciálních produktů a možnost individuálního sestavení vlastní škály barev zaručuje maximálně komplexní, ale přitom na míru šitý zážitek z kosmetiky. Vyzkoušejte Artdeco make-up, který se hravě stane alternativou k těm nejexkluzivnějším značkám a poznejte, že kvalitní produkty nemusí být vždy nedosažitelné.