Aromatica Body Carebílá vazelína

Aromatica Body Care bílá vazelína
Aromatica Body Care bílá vazelína
100 ml

Kód: ARM0902 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Aromatica Body Care
Vlastnosti

Popis:
Bílá toaletní vazelína Body Care z řady bylinných kosmetických přípravků tradiční české značky Aromatica chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy. Vazelína Aromatica vytváří na kůži ochranný film, a tak ji chrání proti nepříznivým povětrnostním podmínkám či škodlivým účinkům čisticích přípravků. Obsažený vitamin E navíc díky svým přírodním antioxidačním účinkům pomáhá urychlovat hojení ran.

Účinky:

  • ochranný film na pokožce (inertní masťový základ)
  • ochrana proti škodlivým účinkům větru, vlhkosti či saponátových roztoků

Složení:

  • bílá vazelína (petrolatum) - chrání kůži
  • vitamin E - přírodní antioxidant, podporuje hojení

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Nanášejte přiměřené množství přípravku na pokožku podle potřeby.

Vlastnosti

Konzistence
mast
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Aromatica

Značka Aromatica má svůj původ již od roku 1935 kdy profesor Dr. PhMr. Jan Rukavička započal s výrobou přípravků výhradně z léčivých bylin. V roce 1945 vyráběla prosperující společnost podle originálních receptur 19 druhů klinicky úspěšně vyzkoušených parafarmaceutických preparátů. V roce 1949 byla firma znárodněna a postupně zlikvidována.
Nová značka Aromatica vznikla v roce 1992 a jejím zakladatelem se stal syn profesora Rukavičky Dr. PhMr. Jan Rukavička mladší se společníkem Ladislavem Šimůnkem. Firma se znovu od samých základů vypracovala a dnes vyrábí bylinnou kosmetiku Kosmín, bylinné sypané čaje, sirupy a bylinné extrakty v podobě kapek.
Značka Aromatica používá k výrobě přípravků jen vysoce kvalitní suroviny a zpracovává je moderním způsobem podle nejnovějších technologií tak, aby byly zachovány všechny jejich účinné látky. Dlouholeté zkušenosti s přírodní kosmetikou a bylinnými doplňky stravy pomáhají firmě držet krok s dobou a zařazovat do výroby nové produkty certifikované CPK nebo CPK BIO. Pořiďte si kosmetické přípravky nebo doplňky stravy založené na síle bylin!

Recenze Aromatica Body Care