Aroma difuzéry bez náplně

Nejprodávanější

Difuzér vám provoní domov i kancelář

Navoďte pohodovou atmosféru a užijte si oblíbenou vůni v každém koutu svého domova či kanceláře. Aroma difuzér se postará o rovnoměrné rozptýlení vůně do prostoru, zvlhčí ovzduší a zlepší vám náladu.

Jak vybrat aroma difuzér?

Typ difuzéru hraje při výběru zásadní roli. Na výběr máte hned z několika typů od elektrických difuzérů přes ultrasonické až po luxusní aroma difuzéry ve stylovém provedení. Každý difuzér má jiné výhody, umí něco jiného a je vhodný pro jiný typ interiéru.

Vybírat můžete samozřejmě také podle designu, a to hlavně, pokud hledáte aromatický difuzér do kosmetického či masážního salonu. V takovém případě hledejte dřevěné difuzéry nebo ty z keramiky, které neudělají ostudu v žádném interiéru.

Elektrický difuzér

Narozdíl od vonných svíček a aromalamp je elektrický aroma difuzér do bytu bezpečnější. Ke svému provozu nepotřebuje oheň, a tak je ideální i do kanceláří a domácností s dětmi a domácími mazlíčky.

Ultrasonický aroma difuzér

Elektrické difuzéry plní primárně vonnou funkci. Existují ale také ultrasonické difuzéry, které zároveň plní funkci zvlhčovače vzduchu. Někdy se jim říká ultrazvukové difuzéry a fungují na principu vibrací, díky nimž se směs vody a éterických olejů uvolňuje v podobě jemné mlhy.

Aroma difuzér s tyčinkami

Je to jeden z nejlevnějších a nejjednodušších způsobů, jak provonět domov. Tyčinkový difuzér funguje tak, že tyčinky namočené do vonné náplně do sebe natáhnou vůni a rozptýlí ji do okolí. Na trhu najdete mnoho druhů a designů. K těm velmi oblíbeným patří dřevěné, skleněné a keramické difuzéry, které navíc plní dekorativní funkci.

Vyberte si ten nejlepší vonný difuzér! U nás najdete jak bytové difuzéry na éterické oleje, tak aroma difuzéry s tyčinkami. Samozřejmě pro vás máme také náplně do difuzérů všech možných vůní i náhradní tyčinky do difuzéru. Objevte svět bytových parfémů na notino.cz.

Milujete bytové vůně? Možná vás zaujmou i katalytické lampy nebo vonné tyčinky!