Armani Prive Rose D'Arabieparfémovaná voda unisex

2×
Armani Prive Rose D'Arabie parfémovaná voda unisex
Armani Prive Rose D'Arabie parfémovaná voda unisex
100 ml

Kód: GIO1185 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Armani Prive Rose D'Arabie
Složení

Rose D’Arabie je květinová vůně pro ženy a muže s výraznými akordy růže a dřeva oud. Pochází z dílny luxusní značky Armani, známé především, ale zdaleka ne výhradně, pánskou módou. Zakladatel značky, slovutný italský módní návrhář Giorgio Armani, se zaměřuje i na neméně kvalitní a stylové parfémy, a tak mají nejen příznivci jedné z celosvětově nejuznávanějších italských módních značek možnost doplnit svůj styl také o vůně úspěchu. Toaletní voda Armani Prive Rose D’Arabie k tomu nabízí smyslné a okouzlující aroma plné života.

Ústřední komponenta Armani Prive Rose D’Arabie, damascenská růže z Turecka, je nádherným křížencem galské růže (Rosa gallica) a nachové růže (Rosa phoenicia), které obě pocházejí ze starověkého blízkého východu. Damascenská (či damašská) růže se vyznačuje neobyčejnou vonností a její bílé či růžové kvítky rostou v drobných shlucích v hustých keřích. Giorgio Armani damašskou růži považuje za pravé ztělesnění sebejisté smyslnosti a autentické zachycení dráždivého požitkářství Orientu.

Rose D’Arabie z luxusní kolekce Armani Prive představuje damašskou růži v kompozici vytvořené s cílem, aby rezonovala jako pouštní melodie a vyjadřovala až nestoudnou smyslnost. Doplňuje ji dřevo oud, které je samo vysoce vzácnou a luxusní parfumérskou surovinou. Dřevo stromu aquilárie, nazývané orlí dřevo, agarové dřevo, oud, aoud či (v arabštině) oudh, je úchvatná surovina s pryskyřičnatým aroma, nejdražší dřevo na světě, které se po staletí využívá pro výrobu kadidla a (zejména arabských) parfémů. Tato skutečně královská ingredience, označovaná někdy také jako „tekuté zlato“ nebo „dřevo bohů“, je v Armani Prive Rose D’Arabie použitá v luxusní variantě velmi populární dvojice s růží, doplněné vonnými akordy pačuli a vanilky.

Parfémovaná voda Armani Prive Rose D’Arabie evokuje přesně to, co naznačuje název, tedy arabskou růži, ale přes spíše jednodušší kompozici v ní naleznete mnohem více. Kromě majestátní ódy na růži je Rose D’Arabie také tak trochu přitažlivě temnou a mysteriózní orientální vůní se silnou smyslnou stránkou, zejména díky kořenitým odleskům. Tato, nejen co se týče koncentrace velmi intenzivní, parfémovaná voda, nadchne zejména ženy a muže, kteří mají rádi klasické vůně přímo ztělesňující skutečný styl a elegantní jednoduchost, tak typickou pro značku Armani. Rose D’Arabie se hodí na celý rok jako denní i večerní parfém. Nejlépe však vynikne v teplejších měsících a při speciálních večerních příležitostech nejlépe zužitkujete její nesmírně smyslnou stránku…

Navždy si Armani Prive Rose D’Arabie získá zejména zákazníky, kteří milují (nejen v orientálních parfémech nesmírně populární) duo růže –dřevo oud a to hlavně v luxusních, kvalitu přímo vyzařujících kompozicích. Kromě vůně s puncem kvality Armani nadchne Rose D’Arabie také svým balením. Flakon je luxusně jednoduchý a elegantní, jak se u značky Armani a zejména kolekce Prive dá očekávat. Jak flakon, tak masivní krabička se mohou stát doslova šperkem ve vaší koupelně. Doplňte svou kosmetickou výbavu o klenot od Armani – značky, která je v parfumérství synonymem pro vůni úspěchu - a zamilujte se do jedné z nejsmyslnějších interpretací královny květin, růže, vůbec!

Armani Prive Rose D’Arabie – úchvatná smyslná óda na unikátní růži a nejvzácnější dřevo.

Složení

Složení
agarové dřevo, růže, vanilka, pačuli
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Armani

Armani představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy.

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějších italských módních návrhářů všech dob. Svým nezaměnitelným stylem, v němž se pojí nenucenost s kapkou výstřednosti, si získal srdce miliónů žen po celém světě. Stejně jako jeho modely i kosmetika a parfémy Armani jsou synonymem pro kvalitu, nadčasovost a úspěch.

Před založením vlastní značky pracoval Armani jako nezávislý návrhář pro řadu módních domů. V 70. letech minulého století vytvořil své první vlastní kolekce a zanedlouho poté uvedl na trh i řadu kosmetiky, make-upu a parfémů nesoucí jméno Armani.

Pánská vůně Armani Acqua di Giò nebo dámská Armani Si jsou nadčasové klasiky, které se nesmazatelně zapsaly do historie a stále figurují na těch nejvyšších příčkách v žebříčcích popularity.

Ať už zvolíte léty prověřenou klasiku nebo moderní interpretaci, při výběru vůně Armani se nikdy nemůžete splést.

Recenze Armani Prive Rose D'Arabie