Armani Eyes To Kill

voděodolná tužka na oči

Armani Eyes To Kill voděodolná tužka na oči
Armani Eyes To Kill voděodolná tužka na oči
odstín 04 Oro Antico 1,2 g

Kód: GIO1325 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Armani Eyes To Kill
odstín 04 Oro Antico 1,2 g

Popis produktu Armani Eyes To Kill

Popis:
Voděodolná tužka na oči Armani Waterproof má jemnou, krémovou a delikátní konzistenci. Vykreslí precizní linku a zajistí intenzivní barvu, stejně jako to dokáží oční linky. Voděodolná textura zajišťuje dlouhodobý efekt líčení a poskytuje zářivé, metalické a naprosto okouzlující líčení.
Precizní líčení tužkou Waterproof je odolné proti vodě a vlhkosti a vydrží po velmi dlouhou dobu. Kombinuje v sobě perfektně zvýrazněné oči a maximální pohodlí při nošení tohoto líčení. Nemusíte se bát rozmazání ani jiného poškození, líčení zůstane dlouho spolehlivě na svém místě.
Krásné a dokonale zvýrazněné oči vás budou skvělým způsobem reprezentovat jak při denním nošení, tak i při slavnostních příležitostech, na které můžete líčení ještě zvýraznit. Dopřejte si originální metalické oční líčení, které vaše oči dokonale rozzáří!

Účinky:

  • je voděodolná
  • precizně oči líčí
  • rozzáří oči a podtrhne jejich krásu
  • má dlouhodobý efekt
  • poskytuje metalické líčení
  • perfektně zvýrazňuje

Jak aplikovat:
Nanášejte na víčko jemným tahem, v síle podle aktuální potřeby. Podle vaší fantazie líčení různě kombinujte, můžete volit pouze spodní linku, horní linku nebo obě linky v různé intenzitě. Při odličování použijte přípravek, který je určený k odličování voděodolného líčení.

Vlastnosti

Barva
černá
Voděodolné
voděodolné

O značce Armani

Armani představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy.

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějších italských módních návrhářů všech dob. Svým nezaměnitelným stylem, v němž se pojí nenucenost s kapkou výstřednosti, si získal srdce miliónů žen po celém světě. Stejně jako jeho modely i kosmetika a parfémy Armani jsou synonymem pro kvalitu, nadčasovost a úspěch.

Před založením vlastní značky pracoval Armani jako nezávislý návrhář pro řadu módních domů. V 70. letech minulého století vytvořil své první vlastní kolekce a zanedlouho poté uvedl na trh i řadu kosmetiky, make-upu a parfémů nesoucí jméno Armani.

Pánská vůně Armani Acqua di Giò nebo dámská Armani Si jsou nadčasové klasiky, které se nesmazatelně zapsaly do historie a stále figurují na těch nejvyšších příčkách v žebříčcích popularity.

Ať už zvolíte léty prověřenou klasiku nebo moderní interpretaci, při výběru vůně Armani se nikdy nemůžete splést.