Armani Brushkartáček na řasy, obočí a oční linku

Armani Brush kartáček na řasy, obočí a oční linku
Armani Brush kartáček na řasy, obočí a oční linku
kartáček na řasy, obočí a oční linku

Kód: GIO2664 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Armani Brush

Popis:
Kartáček na řasy, obočí a oční linku Armani Brush pro snadné a profesionální líčení. Multifunkční kartáček 3v1 je skvělým pomocníkem při upravování obočí, které pročešete a upravíte do požadovaného tvaru. Perfektně pomocí kartáčku oddělíte a provzdušníte jednotlivé řasy. Druhý konec aplikátoru je tvořen plochým šikmým štětečkem na oční linky, který díky svému tvaru vytváří velmi přesné líčení. Mějte svůj kosmetický kartáček vždy po ruce pro rychlou a snadnou úpravu vašich očí!

Vlastnosti:

  • pročesává a upravuje obočí do požadovaného tvaru
  • odděluje a provzdušňuje jednotlivé řasy
  • vytváří přesné oční linky

Jak používat:
Použijte kartáček na rozčesávání a úpravu obočí a řas. Štěteček použijte na vytváření očních linek směrem od kořene nosu ke vnější části.

O značce Armani

Armani představuje eleganci, v níž se snoubí nadčasovost a aktuální trendy.

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějších italských módních návrhářů všech dob. Svým nezaměnitelným stylem, v němž se pojí nenucenost s kapkou výstřednosti, si získal srdce miliónů žen po celém světě. Stejně jako jeho modely i kosmetika a parfémy Armani jsou synonymem pro kvalitu, nadčasovost a úspěch.

Před založením vlastní značky pracoval Armani jako nezávislý návrhář pro řadu módních domů. V 70. letech minulého století vytvořil své první vlastní kolekce a zanedlouho poté uvedl na trh i řadu kosmetiky, make-upu a parfémů nesoucí jméno Armani.

Pánská vůně Armani Acqua di Giò nebo dámská Armani Si jsou nadčasové klasiky, které se nesmazatelně zapsaly do historie a stále figurují na těch nejvyšších příčkách v žebříčcích popularity.

Ať už zvolíte léty prověřenou klasiku nebo moderní interpretaci, při výběru vůně Armani se nikdy nemůžete splést.

Recenze Armani Brush