Psaníčko a mini vůně Armani ZDARMA
Cestovní velikost vůně Armani My Way Intense a krásné psaníčko získáte zdarma k nákupu dámských parfémů Armani nad 1 800 Kč.
MY WAY INTENSE
VŮNĚ BUDOUCNOSTI
 
Objevte novou dámskou vůni My Way Intense značky Giorgio Armani. Zesílený květinový prožitek s návykovou dřevitou stopou v sobě skrývají touhu po intenzivnějších zážitcích a smysluplných setkáních. Všechny formáty flakonů My Way Intense lze navíc bezproblémově doplnit bez použití trychtýře. 
NOVÁ MY WAY INTENSE
 
Vůně se otevírá zářivými nótami pomerančového květu, výrazné srdce tuberózy dodává květinové signatuře krémový a sametový nádech. Základními nótami vůně je krémové santalové dřevo ve spojení se smyslnou madagaskarskou vanilkou.
ZÁVAZEK UDRŽITELNOSTI ZNAČKY
 
Společnost Giorgio Armani se snaží vyhýbat uhlíkovým emisím, snižovat je a kompenzovat, kdekoli je to možné. Značka se také zavazuje podporovat ochranu kriticky ohrožených lesů a kompenzovat zbývající emise prostřednictvím programu zalesňování a projektů na ochranu přírody. I vy můžete snížit množství plastů používáním náplní na znovudoplnění, které jsou kompatibilní se všemi formáty flakonu vůně My Way Intense.