Armand Basi Happy In Red toaletní voda pro ženy

Armand Basi Happy In Red toaletní voda pro ženy
Armand Basi Happy In Red toaletní voda pro ženy
50 ml
474

Kód: ABA0100 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Armand Basi Happy In Red
Složení

Armand Basi Happy In Red je toaletní voda pro ženy, která vás naučí užívat si mladistvého života. Vůně plná optimismu, odhodlání a energie. Přírodní kompozice zaměřená na dynamické a nadšené dámy, které doslova čiší štěstím, pohodou a příjemnou pozitivní náladou.

Toaletní voda pro ženy Armand Basi Happy In Red je vybudována na zcela jednoduchých vonných tónech, mezi něž patří hyacint, vetiver, citrusové plody nebo pačule. Osvěžující, lehké a jemné spojení, s nímž si užijete splynutí mnoha přírodních barev a pocitů.

Armand Basi Happy In Red se pyšní průhledným skleněným flakónkem, na němž jsou vyobrazeny stromy. Přírodní symboly, jež korespondují s esenciální kompozicí uloženou uvnitř. Zažijte nepředvídatelnou a nekontrolovatelnou explozi letních tónů, která ohromí všechny kolem vás.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
mandarinka, pepř, citron
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín, kosatec, hyacint
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pižmo, vetiver, pačuli
Druh vůně
květinová, chypre

O značce Armand Basi

Parfémy Armand Basi | Armand Basi - vůně milovníků moderního životního stylu. Jedna z nejpřednějších španělských módních značek, Armand Basi, se od roku 1987, kdy byla založena jako mezinárodní značka spojující kosmopolitismus své rodné Barcelony se silnou středomořskou identitou, věnuje pánské a dámské módě, doplňkům a později také parfémům.
Jméno značky odkazuje k hluboké rodinné historii. Armand Basi je jeden ze synů Mercedes Sabi, která na počátku 40. let založila v Barceloně dílnu pro pletené zboží, ze které se později - díky aktivitě jejích synů - zrodila úspěšná oděvní značka. Dnes je návrhářem značky Armand Basi ilustrátor a karikaturista Lluís Juste de Nin, člen rodiny Basi a potomek americké spisovatelky dánsko-kubánského původu Anaïs Nin.
Značka Armand Basi je synonymem pohodlí, kvality a stylu a ztělesňuje moderní aktivní městský život, nezávislost a individualitu. První parfém Armand Basi byl uveden na trh v roce 1999. Originální obal Basi Homme Armand Basi zrcadlí originalitu samotné teplé kořeněné dřevité vůně, vyznačující se neuvěřitelnou elegancí.
Po nadšeném přijetí první vůně následovaly další, neméně úspěšné. Mezi dámskými je jednou z nejoblíbenějších citrusová a svěže kořenitá vůně Armand Basi In Red, jejíž něžný obal opět vyjadřuje charakter parfému, zejména jarní květy v něm.
Jako tvůrci jsou pod parfémy Arman Basi podepsáni návrháři vůní jako Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet a Nathalie Lorson.
Značka Arman Basi, založená na tradici velmi zajímavé a tvůrčí rodiny, nabízí skvělé spojení moderního aktivního života se stylem a kvalitou.

Recenze Armand Basi Happy In Red