Armand Basi Basi Hommetoaletní voda pro muže

Armand Basi Basi Homme toaletní voda pro muže 125 ml
Armand Basi Basi Homme toaletní voda pro muže 125 ml
125 ml

Kód: ABA0085 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Armand Basi Basi Homme
Složení

Armand Basi Basi Homme je neobyčejná pánská vůně, která dokonalým způsobem podtrhne vaše charisma a šarm. Tento parfém ocení zejména ti muži, kteří hledají osvědčený klasický styl v moderním a soudobém kabátu. S touto podmanivou vůní Basi Homme se nemusíte bát vyrazit do společnosti a mezi přátele. Parfém Basi Homme bude díky svému složení velmi příjemný i vašemu okolí.

Svrchní tóny vůně Armand Basi Basi Homme patří kardamomu, opojné levanduli a delikátní vanilce. Opojné srdce se skládá z fazolí Tonka, intenzivního kadidla, půvabné konvalinky, jemného lískového ořechu a rozkvetlého šeříku. Mužný základ je dokreslen cedrovým a guajakovým dřevem, čistým drahocenným pižmem a exotickým santalovým dřevem. Tento luxusní pánský parfém Armand Basi je skvělou volbou pro večerní nošení do společnosti.

Pánská vůně Armand Basi Basi Homme je určena výjimečným a noblesním mužům, kteří vyznávají elegantní a sofistikovaný styl.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
skořice, kardamom, levandule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
tonka fazole, šeřík, konvalinka, kadidlo, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedr, pižmo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
dřevitá

O značce Armand Basi

Parfémy Armand Basi | Armand Basi - vůně milovníků moderního životního stylu. Jedna z nejpřednějších španělských módních značek, Armand Basi, se od roku 1987, kdy byla založena jako mezinárodní značka spojující kosmopolitismus své rodné Barcelony se silnou středomořskou identitou, věnuje pánské a dámské módě, doplňkům a později také parfémům.
Jméno značky odkazuje k hluboké rodinné historii. Armand Basi je jeden ze synů Mercedes Sabi, která na počátku 40. let založila v Barceloně dílnu pro pletené zboží, ze které se později - díky aktivitě jejích synů - zrodila úspěšná oděvní značka. Dnes je návrhářem značky Armand Basi ilustrátor a karikaturista Lluís Juste de Nin, člen rodiny Basi a potomek americké spisovatelky dánsko-kubánského původu Anaïs Nin.
Značka Armand Basi je synonymem pohodlí, kvality a stylu a ztělesňuje moderní aktivní městský život, nezávislost a individualitu. První parfém Armand Basi byl uveden na trh v roce 1999. Originální obal Basi Homme Armand Basi zrcadlí originalitu samotné teplé kořeněné dřevité vůně, vyznačující se neuvěřitelnou elegancí.
Po nadšeném přijetí první vůně následovaly další, neméně úspěšné. Mezi dámskými je jednou z nejoblíbenějších citrusová a svěže kořenitá vůně Armand Basi In Red, jejíž něžný obal opět vyjadřuje charakter parfému, zejména jarní květy v něm.
Jako tvůrci jsou pod parfémy Arman Basi podepsáni návrháři vůní jako Olivier Cresp, Jean-Pierre Bethouart, Fabrice Pellegrin, Sylvie Fischer, Alberto Morillas, Francis Kurkdjian, Francoise Caron, Alienor Massenet a Nathalie Lorson.
Značka Arman Basi, založená na tradici velmi zajímavé a tvůrčí rodiny, nabízí skvělé spojení moderního aktivního života se stylem a kvalitou.

Recenze Armand Basi Basi Homme