ArdellNaked Lashes Multipack nalepovací řasy velké balení

Ardell Naked Lashes Multipack nalepovací řasy velké balení
Ardell Naked Lashes Multipack nalepovací řasy velké balení
typ 420
449

Kód: ARD02809 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Ardell Naked Lashes Multipack

Chcete dodat svému líčení nový rozměr a toužíte se cítit opravdu výjimečně? Umělé řasy Ardell Naked Lashes Multipack maximálně prohloubí váš pohled a vaše oči se stanou magnetem, který bude přitahovat pohledy všech kolem.

Vlastnosti:

  • vytváří dramatický pohled
  • působí velmi přirozeně
  • překřížení jednotlivých řas zajišťuje přirozený efekt
  • lepidlo na řasy není součástí balení

Jak používat:
Umělé řasy můžete nejprve zkrátit dle velikosti svých očí do požadované délky. Na pásek naneste lepidlo, nechce chvíli zaschnout a přilepte na oční víčko co nejblíže ke svým řasám. Na závěr můžete řasy natočit kleštičkami na řasy.

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Naked Lashes Multipack