Ardell Browsmechanická tužka na obočí s kartáčkem 2 v 1

3×
Ardell Brows mechanická tužka na obočí s kartáčkem 2 v 1
Ardell Brows mechanická tužka na obočí s kartáčkem 2 v 1
odstín Dark Brown 0,2 g
169

Kód: ARD1968 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
již dnes
Osobní odběr
již dnes
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Ardell Brows
Vlastnosti

Popis:
Mechanická tužka na obočí s kartáčkem 2 v 1 Ardell Brows má speciální trojúhelníkový tvar a jemný špičatý hrot, který zajistí precizní aplikaci. Díky těmto vlastnostem vytvoříte jak dokonale tenké linky, na orámování obočí, tak plochou částí silnější linky pro jeho vyplnění. Snadno docílíte ideální barvy i tvaru. Kartáčkem lze následně chloupky ještě pročesat

Účinky:

  • precizní aplikace
  • přirozená barva
  • kartáček

Jak aplikovat:
Jemnými tahy tužkou dokreslete obočí do požadovaného tvaru. Kartáčkem upravte do finální podoby.

Vlastnosti

Barva
tmavě hnědá

O značce Ardell

Americká společnost Ardell se specializuje na tvorbu umělých řas. V roce 1971 ji založili manželé Arnold a Sydell Millerovi a jedním z hesel společnosti se stalo: „Pro každou ženu, pro každou událost, pro každý způsob života“. Dnes Ardell patří mezi celosvětově nejúspěšnější a nejoblíbenější značky v daném obore.

V nabídce značky Ardell naleznete nalepovací, trsové, mono a další řasy mnoha různých stylů. Rovněž také praktické příslušenství – lepidla, štětečky, kartáčky na obočí a další. Drtivá většina ze sortimentu jejich řas je zhotovena ze sterilizovaných lidských vlasů. Jsou velmi efektní a snadno se aplikují i odstraňují.

Výrobky Ardell se vyznačují prvotřídní kvalitou a příznivou cenou. O jejich výjimečnosti svědčí i skutečnost, že je používá celá řada hollywoodských vizážistů. Značka Ardell jistě zaujme všechny ty, kteří chtějí mít krásný a nezapomenutelný pohled. Jsou nároční a nespokojí se s málem nebo touží být atraktivní pro opačné pohlaví.

Recenze Ardell Brows