Aramis Gentlemantoaletní voda pro muže

Aramis Gentleman toaletní voda pro muže 110 ml
Aramis Gentleman toaletní voda pro muže 110 ml
110 ml

Kód: ARA0020 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Aramis Gentleman
Složení

Aramis Gentleman je toaletní voda pro muže, ze které doslova čpí libová a příjemná čerstvost. Kouzelná a zároveň mysticky omamná kompozice, prostřednictvím níž můžete vyjádřit své pocity. Podlehněte kouzlu pikantní směsi, jež si pohraje s vašimi náročnými čichovými smysly.

Toaletní voda pro muže Aramis Gentleman je výzvou pro chrabré elegány, kteří milují pocit volnosti a svobody. Právě tohoto stavu lze docílit za přispění zázvoru nebo černého pepře, jež patří k těm nejvýstižnějším prvkům samotné vůně. Získejte nadvládu nad svým vlastním šarmem.

Flakónek toaletní vody pro muže Aramis Gentleman v sobě nezapře elegantního a luxusního ducha. Celkové zpracování je tak lahodnou třešničkou na pomyslném vonném dortu. Dopřejte si esence, která vám po velice krátkém okamžiku změní aktuální pohled na konkrétní den či situaci.

Složení

Složení
pepř, zázvor
Druh vůně
aromatická, kořenitá

O značce Aramis

Aramis, ikonická značka výhradně pánské kosmetiky a parfémů, poskytuje již přes 50 let mužům vše potřebné k péči o jejich zevnějšek.

Značku, jež se v současnosti pyšní označením „vintage cool“, založila již v roce 1964 Estée Lauder. Své jméno Aramis získala po tom nejelegantnějším ze Tří mušketýru z románu Alexandra Dumase.  Více než 50letá historie značky má své kořeny především v kvalitě. Dnes pravidelně překračuje módní trendy a lze ji nazvat ikonickou klasikou.

Vůně Aramis Aramis byla první prestižní pánskou vůní prodávanou v obchodních domech a dodnes se těší veliké oblibě díky své nadčasovosti. Parfémy Aramis ocení všichni muži, kteří mají rádi tradici a klasiku. Kompozice vůní se často nesou ve velmi mužných dřevitých nebo svěžích citrusových tónech.

Parfémy a kosmetika Aramis se dnes prodávají ve více než 130 zemích po celém světě. Vůně vytvářené těmi nejvěhlasnějšími parfémáři jsou symbolem mužnosti a sofistikovanosti. Již více než půl století Aramis milují muži, kteří vyznávají klasiku, prestiž a mužnost.

Recenze Aramis Gentleman