Aquolina Black Sugartoaletní voda pro ženy

4×
Aquolina Black Sugar toaletní voda pro ženy
Aquolina Black Sugar toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: AQU1169 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Aquolina Black Sugar
Složení

Orientální toaletní voda pro ženy Aquolina Black Sugar je ztělesněním tajemna. Mystické a harmonické tóny provázené příjemnou nasládlostí a kouřovým dojmem. Pronikavé esenciální tajemství, v jehož tradičním pojetí okusíte zcukernatělou příchuť exotického života.

Aquolina Black Sugar je toaletní voda pro ženy, u nichž vzniká silná závislost na vanilce nebo krémovém santalovém dřevu. Právě tyto východní ingredience dělají z esence doslova pronikavou směs mnoha podob. Staňte se vycházející hvězdou s přívlastkem omamných složek.

Černý vysoký flakónek toaletní vody pro ženy Aquolina Black Sugar má válcovitý tvar. Na jeho těle se vyjímají orientální znaky, které samy o sobě přináší nádech vzdálené kultury. Ověnčete své tělo něčím novým, pronikavým a dostatečně originálním. Staňte se ženou, jíž je mystická podoba naprosto vlastní.

Složení

Složení
kůže, agarové dřevo, kadidlo, vanilka, santalové dřevo, myrha, malina
Druh vůně
orientální

O značce Aquolina

Parfémy Aquolina založila Antonella Pascale s originálním zaměřením na gurmány. První parfém značky, Aquolina Pink Sugar, byl na trh uveden v roce 2004 a ihned si získal velkou oblibou zejména mezi mladými ženami. Dnes má Aquolina na svém kontě více než deset parfémů, které jsou všechny velmi úspěšné, zejména mezi milovníky sladkých vůní.

Značka parfémů Aquolina je specialistou na vytváření vůní, které vám připomenou oblíbené sladkosti z dětství. Dokáže je přitom mistrovsky vyladit tak, aby nepůsobily až příliš „cukrátkově“ výrazně a byly tedy dokonale nositelné. Sladké vůně Aquolina si můžete vychutnat nejen v podobě vůní, ale také například jako deodoranty či tělová mléka.

Emoce spojené se zážitky dokáží z paměti nejlépe oživit vůně. A tak Aquolina nabízí dokonalý sladký návrat k těm nejmilejším vzpomínkám na dětství.

Recenze Aquolina Black Sugar