AquafreshWhitening zubní pasta pro intenzivní bělost

1×
Aquafresh Whitening zubní pasta pro intenzivní bělost
Aquafresh Whitening zubní pasta pro intenzivní bělost
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AQF1353
Dárek pro vás
K nákupu vybraných značek máte od nás dopravu zdarma.

Popis:
Aquafresh Whitening zubní pasta pro intensivní bělost představuje až o padesát procent větší bělící účinek, díky kterému získáte oslnivý úsměv, aniž byste zbytečně zatížili zdravé dásně. Speciální složení obohacené o mikročástice navrací zubům jejich přirozenou bělost, zatímco odstraňuje i odolné skvrny na povrchu skloviny. Neobsahuje žádná bělidla ani hrubé abrazivní látky, neškodí tak dásním a je vhodná pro obvyklé každodenní použití. Aquafresh Whitening zubní pasta pro intensivní bělost předchází tvorbě zubního kazu. Jemná příchuť osvěžuje ústa i dech.

Účinky:

  • čistí
  • bělí zubní sklovinu
  • odstraňuje skvrny
  • slouží jako prevence proti zubnímu kazu
  • osvěžuje
  • má šetrné složení

Složení:

  • bělící mikročástice – odstraňují skvrny na povrchu zubní skloviny a zubům navrací přirozenou bělost

Jak aplikovat:
Na kartáček naneste množství produktu o velikosti hrášku. Spolknutí pasty omezte na minimum. Po vyplivnutí ústa důkladně vypláchněte.

Vlastnosti

Účinek
bělení

Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku.
Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.