Aquafresh White & Shinezubní kartáček medium

Aquafresh White & Shine zubní kartáček medium
Aquafresh White & Shine zubní kartáček medium
zubní kartáček medium

Kód: AQF1365 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Aquafresh White & Shine

Popis:
Aquafresh White & Shine zubní kartáček medium je dokonalým pomocníkem v cestě za bílými zuby. Kartáček s unikátními gumovými lamelami a speciálně rozmístěnými štětinami odstraňuje i odolné skvrny, které zůstávají na zubní sklovině zejména po časté konzumaci kávy, červeného vína nebo tabáku. Kartáček tak přispívá k šetrnému bělení zubů, zatímco dlouhé středně tvrdé štětiny odstraňují nečistoty a zubní plak i z těžko dostupných míst.
Aquafresh White & Shine zubní kartáček medium je navíc vybaven flexibilním krčkem a výkyvnou špičkou, které během čištění absorbují přebytečný tlak, a chrání tak kvalitu dásní. Zuby jsou zdravé a oslnivě zářivé.

Účinky:

  • čistí nečistoty a zubní plak
  • pomáhá bělit zuby
  • odstraňuje odolné skvrny na povrchu skloviny

O značce Aquafresh

Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku.
Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

Recenze Aquafresh White & Shine