Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby

Značka: Aquafresh

Varianty Aquafresh Ultimate

 • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby (Whole Tooth Protection +Whitening) 100 mlzubní pasta pro zářivě bílé zuby 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Whole Tooth Protection +Whitening) 100 ml
  Kód: AQF1356

Nahoru

Popis kosmetiky Aquafresh Ultimate

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby ochrání zdraví vašich zubů nad i pod linií dásně. Právě v dásních se totiž nachází zhruba sedmdesát procent vašeho zubu, který je nutné chránit. Aby byl zub dostatečně odolný, je třeba pečovat i o dáseň.  Účinné složení obsahuje speciální molekulární komplex, který odstraňuje škodlivé bakterie a zároveň posiluje dáseň. Zubům tak poskytuje ochranu ze všech stran – na povrchu skloviny i v dásni. Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby je navíc obohacena o bělící formuli pro ještě zářivější úsměv.

Účinky:

 • napomáhá důkladnému čištění
 • chrání dásně
 • posiluje zuby
 • ničí škodlivé bakterie
 • bělí zubní sklovinu
 • osvěžuje dech

Složení:

 • molekulární komplex – likviduje bakterie v ústech a současně posiluje dásně

Jak aplikovat:

Na kartáček naneste množství produktu o velikosti hrášku. Spolknutí pasty omezte na minimum. Po vyplivnutí ústa důkladně vypláchněte.

Nahoru

O značce Aquafresh

Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu. Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

 

Nahoru

Hodnocení Aquafresh Ultimate

Co si o Aquafresh Ultimate myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%