AquafreshUltimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby

   • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby
   • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby 1
   • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby 2
   • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby 3
     více

    Varianty Aquafresh Ultimate

    • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby (Whole Tooth Protection +Whitening) 100 mlzubní pasta pro zářivě bílé zuby 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     (Whole Tooth Protection +Whitening) 100 ml
     Kód: AQF1356

    Nahoru

    Popis kosmetiky Aquafresh Ultimate

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Popis:

    Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby ochrání zdraví vašich zubů nad i pod linií dásně. Právě v dásních se totiž nachází zhruba sedmdesát procent vašeho zubu, který je nutné chránit. Aby byl zub dostatečně odolný, je třeba pečovat i o dáseň.  Účinné složení obsahuje speciální molekulární komplex, který odstraňuje škodlivé bakterie a zároveň posiluje dáseň. Zubům tak poskytuje ochranu ze všech stran – na povrchu skloviny i v dásni. Aquafresh Ultimate zubní pasta pro zářivě bílé zuby je navíc obohacena o bělící formuli pro ještě zářivější úsměv.

    Účinky:

    • napomáhá důkladnému čištění
    • chrání dásně
    • posiluje zuby
    • ničí škodlivé bakterie
    • bělí zubní sklovinu
    • osvěžuje dech

    Složení:

    • molekulární komplex – likviduje bakterie v ústech a současně posiluje dásně

    Jak aplikovat:

    Na kartáček naneste množství produktu o velikosti hrášku. Spolknutí pasty omezte na minimum. Po vyplivnutí ústa důkladně vypláchněte.

    Nahoru

    O značce Aquafresh

    Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu. Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

     

    Nahoru

    Hodnocení Aquafresh Ultimate

    Co si o Aquafresh Ultimate myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší