Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů

 • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů
 • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů 1
 • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů 2
 • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů 3
   více

  Varianty Aquafresh Ultimate

  • Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů 100 mlzubní pasta pro kompletní ochranu zubů 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   100 ml
   Kód: AQF1355

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh Ultimate

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Aquafresh Ultimate zubní pasta pro kompletní ochranu zubů chrání váš zářivý úsměv nad i pod linií dásní. Právě v dásni je zhruba sedmdesát procent vašeho zubu. Aby vaše zuby zůstaly krásné a odolné, je třeba pečovat i dáseň. Molekulární komplex obsažený v účinném složení likviduje škodlivé bakterie v ústech a zároveň posiluje dáseň. S Aquafresh Ultimate zubní pastou pro kompletní ochranu zubů jsou zuby chráněné ze všech stran – v dásni i na jejich povrchu. Příjemná příchuť osvěžuje dech.

  Účinky:

  • napomáhá důkladnému čištění
  • chrání dásně
  • posiluje zuby
  • ničí škodlivé bakterie
  • osvěžuje dech

  Složení:

  • molekulární komplex – likviduje bakterie v ústech a současně posiluje dásně

  Jak aplikovat:

  Na kartáček naneste množství produktu o velikosti hrášku. Spolknutí pasty omezte na minimum. Po vyplivnutí ústa důkladně vypláchněte.

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

  Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

  Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Aquafresh Ultimate recenze

  Co si o Aquafresh Ultimate myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Menu