Aquafresh Tooth & Tongue zubní kartáček medium

 • Aquafresh Tooth & Tongue zubní kartáček medium
   více

  Varianty Aquafresh Tooth & Tongue

  • Aquafresh Tooth & Tongue zubní kartáček medium  zubní kartáček medium 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: AQF1436

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh Tooth & Tongue

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Aquafresh Tooth & Tongue zubní kartáček medium spolehlivě bojuje se zubním plakem i zápachem z úst. Kartáček poskytuje důkladně čištění ústní dutiny, a to díky speciálním středně tvrdým štětinám, které pronikají i na hůře dostupná místa a mezizubní prostory. Zde likviduje zubní plak a ústa zanechává svěží a čistá.
  Aquafresh Tooth & Tongue zubní kartáček medium je navíc vybaven speciální stěrkou z gumových lamel, která účinně odstraňuje bakterie z povrchu jazyka. Právě na jazyku se nachází nejvíce bakterií, které jsou zodpovědné za špatný dech. Pravidelným čištěním nezískáte pouze zářivý úsměv, ale i dlouhotrvající pocit svěžesti.

  Účinky:

  • odstraňuje zbytky jídla a zubní plak
  • dosáhne i do těžko dostupných míst
  • napomáhá redukovat zápach z úst

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

  Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

  Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Aquafresh Tooth & Tongue recenze

  Co si o Aquafresh Tooth & Tongue myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu