Aquafresh Milk Teeth zubní kartáček pro děti

 • Aquafresh Milk Teeth zubní kartáček pro děti
   více

  Varianty Aquafresh Milk Teeth

  • Aquafresh Milk Teeth zubní kartáček pro děti  zubní kartáček pro děti 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: AQF1372

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh Milk Teeth

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  O mléčné zoubky je potřeba se starat už od začátku. Aquafresh Milk Teeth zubní kartáček pro děti byl speciálně vyvinut pro péči o první dětské zoubky, zhruba až do dvou let dítěte. Důkladně čistí zbytky jídla i zubní plak, které mohou přispět k rychlé kazivosti chrupu, současně je šetrný k rostoucím zoubkům i velmi citlivým dásním. Extra jemná vlákna jsou po ploše kartáčku rozmístěna v několika úhlech, aby zoubek očistily ze všech stran a současně nedráždily dětské dásně. Tomu napomáhá i flexibilní krček, který absorbuje přebytečný tlak během čištění ústní dutiny. 
  Aquafresh Milk Teeth zubní kartáček pro děti se doporučuje používat od chvíle, kdy se objeví první dětské zoubky.
   
  Účinky:

  • odstraňuje nečistoty, zbytky jídla i zubní plak
  • jemné štětiny a pružný krček jsou šetrné k dětským dásním

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

  Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

  Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Aquafresh Milk Teeth recenze

  Co si o Aquafresh Milk Teeth myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu