Aquafresh Interdental

zubní kartáček soft

Aquafresh Interdental zubní kartáček soft
Aquafresh Interdental zubní kartáček soft
Aquafresh Interdental zubní kartáček soft
Kód: AQF1476 | Více než 20 ks skladem
ks
Zásilkovna
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Osobní odběr
Již zítra pátek 22. 3. 2019
Aquafresh Interdental
green | 60

Popis kosmetiky Aquafresh Interdental

Popis:
Aquafresh Interdental zubní kartáček soft je inspirován čisticím účinkem zubní nitě. Svými dlouhými měkkými vlákny se dostane i do těžko dostupných míst včetně mezizubních prostorů – až o padesát procent dále než klasické ploché kartáčky. Odstraňuje tak nečistoty a zubní plak i v problematických místech, čímž podobně jako zubní niť ještě efektivněji snižuje riziko tvorby zubního kazu.
Aquafresh Interdental zubní kartáček soft má ohebný krček, který absorbuje přebytečný tlak na dáseň, a zamezuje tak případnému mechanickému poškození.

Účinky:

  • čistí zubní plochy
  • odstraňuje nečistoty i v mezizubních prostorech
  • dosáhne i do těžko dostupných míst
  • je šetrný k dásním

O značce Aquafresh

Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku.
Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.