Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh zubní pasta pro svěží dech

Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh zubní pasta pro svěží dech
Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh zubní pasta pro svěží dech
75 ml

Kód: AQF1361 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh

Popis:
Zubní pasta pro svěží dech Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh má unikátní složení s lešticími mikrokrystalky, které pronikají i do těžko přístupných míst. Výsledkem jsou důkladně vyčištěné zuby a dlouhodobě svěží dech. Zubní pasta Intense Clean Lasting Fresh není vhodná pro děti do 7 let.

Účinky:

  • má pěnivý efekt
  • proniká mezi zubní prostory
  • šetrně čistí zuby
  • chrání proti zubnímu kazu
  • až osmkrát delší pocit svěžesti

Složení:

  • glycerin - čistí zubní sklovinu
  • trifostát pentasodný - šetrně rozpouští barevné usazeniny na zubech
  • fluorid sodný - zvyšuje odolnost zubů vůči zubnímu kazu

Jak aplikovat:
Používejte dvakrát až třikrát denně k čištění zubů.

O značce Aquafresh

Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku.
Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

Recenze Aquafresh Intense Clean Lasting Fresh