Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby

 • Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby
 • Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby 1
 • Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby 2
 • Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby 3
   více

  Varianty Aquafresh High Definition White

  • Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby 75 mlzubní pasta pro zářivě bílé zuby 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   75 ml
   Kód: AQF1357

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh High Definition White

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Zářivý úsměv je samozřejmostí. Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby je obohacena o unikátní technologii Illumipearls, se kterou dosáhnete až třikrát většího bělícího účinku. Pomocí drobných mikro-částeček odstraňuje i odolné skvrny ze zubní skloviny a současně vyhlazuje povrch zubů, a to již od prvního použití. Zuby jsou nejen zářivé, ale i perfektně čisté, čímž se snižuje riziko tvorby zubního kazu. Aquafresh High Definition White zubní pasta pro zářivě bílé zuby je stejně jako další produkty značky Aquafresh zárukou svěžího dechu!
   
  Účinky:

  • čistí nečistoty a zubní plak
  • bělí od prvního použití
  • osvěžuje

  Složení:

  • micro-fine Illumipearls™ technologie – odstraňuje skvrny a vyhlazuje povrch zubů

  Jak aplikovat:

  Na kartáček naneste množství produktu o velikosti hrášku. Spolknutí pasty omezte na minimum. Po vyplivnutí ústa důkladně vypláchněte.

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu. Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Hodnocení Aquafresh High Definition White

  Co si o Aquafresh High Definition White myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší  Menu