530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček soft

 • Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček soft
   více

  Varianty Aquafresh Gel-Flex

  • Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček soft  zubní kartáček soft 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: AQF1375

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh Gel-Flex

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  S Aquafresh Gel-Flex zubním kartáčkem soft získáte až třikrát lepší kontakt se zubní plochou než s klasickým plochým kartáčkem. Odstraníte tak mnohem více nečistot a zubního plaku, které jsou zdrojem zubního kazu a nepříjemného zápachu z úst. Kartáček má flexibilní krček, díky kterému se perfektně přizpůsobí tvaru zubů i dásně. Měkké štětiny, které dosáhnou i do mezizubních prostorů, jsou speciálně umístěny v pružné gelové podložce, která zmenšuje tlak na dásně. Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček soft tak dokonale přiléhá k zubní ploše, aniž by způsoboval podráždění či poranění dásně.

  Účinky:

  • důkladně odstraňuje nečistoty a zbytky jídla
  • čistí i mezizubní prostory
  • zaručuje až 3x lepší kontakt se zubní plochou
  • flexibilní krček se přizpůsobí tvaru zubu a dásní

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

  Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

  Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Aquafresh Gel-Flex recenze

  Co si o Aquafresh Gel-Flex myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "