530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček medium

 • Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček medium
   více

  Varianty Aquafresh Gel-Flex

  • Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček medium  zubní kartáček medium 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.


   Kód: AQF1376

  Nahoru

  Popis kosmetiky Aquafresh Gel-Flex

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček medium zaručuje až třikrát lepší kontakt se zubní plochou než klasické ploché kartáčky. Odstraní tak ještě víc nečistot a zubního plaku, které způsobují kazivost zubů a nepříjemný zápach z úst. Kartáček s flexibilním krčkem se přizpůsobí tvaru zubu i dásní. Středně tvrdé štětiny, které dosáhnou i do mezizubního prostoru, jsou zabudované ve speciální gelové podložce, díky které je na zuby vyvíjen menší tlak. Aquafresh Gel-Flex zubní kartáček medium tak skvěle přilehá k povrchu zubu a současně předchází mechanickému poškození dásní.

  Účinky:

  • důkladně odstraňuje nečistoty a zbytky jídla
  • čistí i mezizubní prostory
  • zaručuje až 3x lepší kontakt se zubní plochou
  • flexibilní krček se přizpůsobí tvaru zubu a dásní

  Nahoru

  O značce Aquafresh

  Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu.

  Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.

  Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

   

  Nahoru

  Aquafresh Gel-Flex recenze

  Co si o Aquafresh Gel-Flex myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "