Aquafresh Extra Care ústní voda bez alkoholu

   Značka: Aquafresh

   Varianty Aquafresh Extra Care

   • Aquafresh Extra Care ústní voda bez alkoholu (Mint Breeze Mounthwash) 500 mlústní voda bez alkoholu 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    (Mint Breeze Mounthwash) 500 ml
    Kód: AQF1360

   Další produkty Aquafresh Extra Care

   Nahoru

   Popis kosmetiky Aquafresh Extra Care

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Aquafresh Extra Care ústní voda bez alkoholu pečuje o ústní dutinu celé vaší rodiny! Šetrné složení neobsahuje alkohol, a je tak vhodné již pro děti od šesti let. Fluorid obsažený v ústní vodě posiluje zubní sklovinu, pečuje o dásně a likviduje až devadesát devět procent škodlivých bakterií. Zuby jsou zdravější a odolnější v boji se zubním kazem.
   Aquafresh Extra Care ústní voda bez alkoholu má jemnou příchuť, která ústa příjemně osvěží.

   Účinky:

   • udržuje svěží dech
   • ničí škodlivé bakterie
   • posiluje zubní sklovinu
   • pečuje o dásně
   • neobsahuje alkohol

   Složení:

   • fluorid – zlepšuje zdraví a kvalitu zubů

   Jak aplikovat:

   Používejte dvakrát denně vždy po čištění zubů. Víčko nádoby naplňte ústní vodou, kterou po dobu cca 1 minuty proplachujte ústní dutinu a poté vyplivněte.

   Nahoru

   O značce Aquafresh

   Značka Aquafresh je jedním z nejznámějších zástupců výrobků a přípravků pro ústní hygienu. Komplexní portfolio výrobků zahrnuje základní a zároveň nejdůležitější fáze pro správnou péči o zuby a ústní dutinu - zubní pastu, zubní kartáček a ústní vodu. Díky nejmodernějším postupům, vědeckým poznatkům a neustálým inovacím nabízí Aquafresh zcela prověřenou kvalitu, uživatelsky přívětivý design a rozumnou cenu. Značka Aquafresh (původně Aqua-Fresh) je na trhu k dispozici už od roku 1973. Vznikla pod křídly farmaceutické společnosti Beecham Group, která je dnes součástí celosvětového koncernu GlaxoSmithKline. Původní podoba symbolizovala „double ochranu“ - bílý proužek s fluoridem pro ochranu zubů a modrý „aqua“ pro svěží dech. O deset let později byl vzorec přeformulován na „triple protection“ přidáním červené složky pro zdravé dásně. Tři pruhy - červený, bílý a modrý jsou od roku 1983 registrovanou ochrannou známkou Aquafresh. K zubním pastám se brzy přidala i výroba zubních kartáčků, ústních vod, dentálních nití a dalších pomůcek pro trvalé zdraví a estetiku zubů a celé ústní dutiny.Dobrý výběr zubní pasty podpoří používání správného zubního kartáčku. Auqfresh patří k nejtradičnějším značkám ústní hygieny. Spojuje zkušenost a inovace, osvědčené postupy i nejnovější poznatky pro nejúčinnější péči o zuby.

    

   Nahoru

   Hodnocení Aquafresh Extra Care

   Co si o Aquafresh Extra Care myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoNew me