Antonio Puig Thaistoaletní voda pro ženy

2×
Antonio Puig Thais toaletní voda pro ženy
Antonio Puig Thais toaletní voda pro ženy
30 ml

Kód: APU0941 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Popis parfému Antonio Puig Thais
Složení

Antonio Puig Thais je svěží květinově-vodní vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 1990. Blahodárné a harmonické tóny půvabné konvalinky, chladivé průzračnosti vodních akordů a jemných lístků fialky vás potěší především v teplém jarním a letním počasí. Parfém Thais je vhodný na denní nošení a pro všední události vašeho života. Mírně sladká kompozice je oblíbená pro svůj originální nádech přírodní krásy, svěžesti a půvabu, který bude slušet každé ženě, jež se chce nechat hýčkat přírodní harmonií.

Jemná, lehká a smyslná kombinace květin a životodárné vody je ukryta v jednoduchém skleněném flakónku, který svými čistými liniemi, svěže zelenou tekutinou uvnitř a výrazným modrým víčkem evokuje mládí, svěžest a půvab. Čistě bílá krabička, jež chrání flakón před poškozením, plně zapadá do celkového přírodního konceptu. Univerzální a přesto originální tóny parfému Thais naleznete na našem webu za velice příznivou cenu.


Nechte své tělo ponořit do příjemné koupele, která dokonale zharmonizuje vaše tělo i mysl. Krystalická svěžest té nejprůzračnější vody světa vám dodá chuť do života a pomůže vám překonávat překážky všedních dní. Smyslná esence z krásné růže vám poskytne nádherné pocity ženství a přitažlivosti. Křehká příchuť bílé konvalinky podtrhne půvab a nevinnost vaší osoby. Chladivé lístky fialky osvěží vaše smysly a drahocenné pižmo z vás učiní neodolatelnou femme fatale. To je toaletní voda od značky Antonio Puig, která na vaší pokožce vydrží až několik hodin po aplikaci.


Málokdo ví, že značka Antonio Puig působí pro takové osobnosti, jako je Antonio Banderas, Zara, či Mango. Pro ně vytváří skvělé voňavé kompozice, které tak rádi nosíte. Antonio Puig však stojí i za vlastní kolekcí parfémů, jež tvoří již od roku 1968. Poměrně široká řádka různých tónů zahrnuje svěžest, sladkost, sytost i jemnost pro muže i ženy všech věkových kategorií.

Jedním z nich je i harmonický parfém Thais. Velice oblíbená vůně pro ženy sází na zvučné akordy půvabné konvalinky, průzračně čisté vody a jemnosti fialkových lístků. Žena, která tento parfém obléká, vyznává pravidlo: „V jednoduchosti je krása!“

Složení

Složení
růže, fialka, konvalinka, pižmo, vodní tóny
Druh vůně
květinová, vodní

O značce Antonio Puig

p>Antonio Puig je španělský spisovatel, který v roce 1914 začal inklinovat k výrobě parfémů a založil tak stejnojmennou společnost. V současné době zastřešuje několik menších značek, vznikají zde vůně například pro Zaru, Mango a další.
Zásadní událost ve firmě se stala v roce 1980, kdy Antonio Puig podepsal smlouvu se značkou Carolina Herrera k vytváření a prodeji jejich vůní a úspěch společnosti se přenesl i do módního průmyslu, kde se po dokonalém umu vytvářet jedinečné vůně začaly poptávat i jiné módní značky. Antonio Puig také vytváří vůně pro spoustu slavných osobností, které pak nesou jejich jméno, jako jsou například Antonio Banderas, jedna z prvních vůní nebo Shakira, jedna z posledních vůní.
Závěrem je tedy nutno říci, že Antonio Puig je skutečně mistrem v překladu ducha a stylu jednotlivých módních značek do světa parfémů.

Recenze Antonio Puig Thais