Antonio Puig Quorum voda po holení pro muže

Antonio Puig Quorum voda po holení pro muže
Antonio Puig Quorum voda po holení pro muže
Výprodej
226
100 ml
Kód: APU0946 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Antonio Puig Quorum
Složení

Zklidní pleť po holení, provoní ji a zároveň skvěle doplní vůni ze stejné kolekce. Péče po holení Antonio Puig Quorum je jako stvořená pro moderního muže, který o sebe rád pečuje.

Vlastnosti:

  • zamezuje podráždění pleti
  • dodává pleti příjemnou vůni
  • příjemně osvěžuje
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Složení

Konzistence
voda

O značce Antonio Puig

Antonio Puig je španělský spisovatel, který v roce 1914 začal inklinovat k výrobě parfémů a založil tak stejnojmennou společnost. V současné době zastřešuje několik menších značek, vznikají zde vůně například pro Zaru, Mango a další.
Zásadní událost ve firmě se stala v roce 1980, kdy Antonio Puig podepsal smlouvu se značkou Carolina Herrera k vytváření a prodeji jejich vůní a úspěch společnosti se přenesl i do módního průmyslu, kde se po dokonalém umu vytvářet jedinečné vůně začaly poptávat i jiné módní značky. Antonio Puig také vytváří vůně pro spoustu slavných osobností, které pak nesou jejich jméno, jako jsou například Antonio Banderas, jedna z prvních vůní nebo Shakira, jedna z posledních vůní.
Závěrem je tedy nutno říci, že Antonio Puig je skutečně mistrem v překladu ducha a stylu jednotlivých módních značek do světa parfémů.

Recenze Antonio Puig Quorum