Antonio Puig Aqua Quorumtoaletní voda pro muže

Antonio Puig Aqua Quorum toaletní voda pro muže
Antonio Puig Aqua Quorum toaletní voda pro muže
100 ml
385

Kód: APU0947 | Skladem

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 20. 1. 2020
Osobní odběr
již dnes
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Antonio Puig Aqua Quorum
Složení

Nadčasová toaletní voda Antonio Puig Aqua Quorum podtrhne vaši mužnost a umocní vaše spojení s přírodou.

  • maskulinní aromatická vůně
  • pro individualistického elegantního muže
  • vhodná na každodenní nošení

Složení vůně
Pánská toaletní voda Antonio Puig Aqua Quorum se otevírá pronikavou vůní opojné levandule a svůdnými tóny rozkvetlé frézie. V srdci této vůně se ukrývají jemně nasládlé tóny geránia, které působí velice vzrušujícím dojmem. V přitažlivě mužném základu pocítíte teplé ambrové akordy, které se pozvolna snoubí s živočišnou kůží a esencemi zemitého mechu.

Složení

Hlava
frézie, levandule
Srdce
geránium
Základ
ambra, kůže, mech
Druh vůně
aromatická

O značce Antonio Puig

Antonio Puig je španělský spisovatel, který v roce 1914 začal inklinovat k výrobě parfémů a založil tak stejnojmennou společnost. V současné době zastřešuje několik menších značek, vznikají zde vůně například pro Zaru, Mango a další.
Zásadní událost ve firmě se stala v roce 1980, kdy Antonio Puig podepsal smlouvu se značkou Carolina Herrera k vytváření a prodeji jejich vůní a úspěch společnosti se přenesl i do módního průmyslu, kde se po dokonalém umu vytvářet jedinečné vůně začaly poptávat i jiné módní značky. Antonio Puig také vytváří vůně pro spoustu slavných osobností, které pak nesou jejich jméno, jako jsou například Antonio Banderas, jedna z prvních vůní nebo Shakira, jedna z posledních vůní.
Závěrem je tedy nutno říci, že Antonio Puig je skutečně mistrem v překladu ducha a stylu jednotlivých módních značek do světa parfémů.

Recenze Antonio Puig Aqua Quorum