Antonio Banderas Spirittoaletní voda pro ženy

17×
Antonio Banderas Spirit toaletní voda pro ženy
Antonio Banderas Spirit toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: ANB0023 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tento produkt je již od výrobce balen bez celofánu.

Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Antonio Banderas Spirit
Složení

Moderní orientální parfém Antonio Banderas Spirit for Woman je vytvořen s velkým citem pro výběr vonných složek. Tato vynikající vůně byla v roce 2006 oceněna "Oskarem" pro parfémy, na FiFi awards.

Známý herec Antonio Banderas touto vůní skládá poctu latinské ženě. Temperamentní, svůdné a smyslné osobě, která žije svůj život spontánně a naplno. Každý jeden den je naplněn rozmanitými emocemi, smíchem, pláčem i ohnivým rytmem tance. Tato vůně je poklonou všem dívám, jejichž hlavní emocí je láska. Romantickým, něžným, divokým i naivním ženám, které neskonale milují.

Zamilují se i do tohoto kouzelného parfému, jenž kombinuje květinové akcenty frézie, kosatce a pivoňky s ovocnými esencemi švestky. Základ spočívá v kadidle a santalovém dřevě.
Vůně Spirit for Woman je určena nejen milovnicím přitažlivého herce, ale zejména všem ženám, kterým v žilách koluje místo krve vášeň, láska a radost.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, květ pomerančovníku, ovocné tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
frézie, pivoňka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
kadidlo, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Antonio Banderas

Přitažlivé, charismatické a neodolatelně autentické. Nechte se pozvat do světa parfémů Antonio Banderas. Herec, který si svou vášní získal nejen Hollywood, ale i srdce lidí po celém světě, vás nyní okouzlí i skrze výjimečné vůně.

Podle Antonia Banderase by měl parfém nejen odrážet vaši osobnost, ale také ve vás vyvolávat nejrůznější emoce a pocity. Každý parfém Antonio Banderas probudí vaše smysly a otevře vám pomyslná dvířka k objevování dosud nepoznaného. Dovolte těmto vůním, aby vám připomněly atmosféru domova či něžný mořský vánek nebo vás třeba proměnily v hříšného svůdníka. Stačí si jen vybrat tu, která vás zrovna nejvíce přitahuje.

Dnes má značka Antonio Banderas na kontě již několik desítek pánských i dámských vůní. Ačkoliv je každá z nich jiná, jedno mají společné – všechny jsou půvabně svůdné. Nechte se i vy hýčkat vůněmi s tóny osvěžujících citrusů, aromatického koření, ale i šťavnatého ovoce nebo něžných květin. Sofistikované kompozice na vás čekají například v pánské vůni Antonio Banderas The Secret nebo v dámské Blue Seduction.

Recenze Antonio Banderas Spirit