Annick Goutal Vent De Folie toaletní voda tester pro ženy

Značka: Annick Goutal

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Annick Goutal Vent De Folie

  • Annick Goutal Vent De Folie toaletní voda tester pro ženy 100 ml toaletní voda tester pro ženy 100 ml 

Další produkty Annick Goutal Vent De Folie

Nahoru

Popis parfému Annick Goutal Vent De Folie

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Vent De Folie je sladká květinová vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Mladistvá, vysoce moderní a živoucí toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie představuje originální sladký hrášek v nesmírně nápadité květinovo-ovocné kompozici.

Toaletní vodu Annick Goutal Vent De Folie vytvořily Camille Goutal, dcera Annick, a Isabelle Doyen. Předobrazem mohla snad být samotná Annick Goutal, protože vůně Vent De Folie ztělesňuje neohroženě svobodomyslnou, optimistickou a spontánní ženu, která miluje život a pouští se do něj s až bláznivým nadšením. Taková žena, stejně jako toaletní voda Vent De Folie, je městskou květinou, zapálenou vzrušujícími podněty moderního velkoměsta, kterým prochází, následujíc své instinkty. Annick Goutal Vent De Folie je veskrze moderní toaletní vodou, smyslnou vichřicí plnou veselého jasu.

Vonná kompozice Annick Goutal Vent De Folie se v hlavě otevírá akordy červeného pomeranče, černého rybízu a maliny. V srdci zavoní sladký hrášek, pelargonie a hedion (syntetická látka vonící po jasmínu). Základ tvoří pudrovité tóny, světlé pižmo a cedr. Celkové aroma, spojující sladké, květinové a ovocné stránky s pudrovitými a dřevitými aspekty, je nesmírně moderní a plné života. Toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie je mladistvá, nesmírně příjemná a výborně nositelná. Dokonalá vůně do velkoměsta pro moderní aktivní ženu, která je za všech okolností vždy neohroženě svá.

Toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie se hodí na nošení po celý rok, ideálně jako denní parfém. Svou nositelku vždy zahalí do mladistvého, příjemně živoucího a vysoce moderního aroma a podtrhne její osobitý charakter. Annick Goutal Vent De Folie si oblíbí zejména ženy, které mají rády sladké květinové vůně, zejména pak s ovocnými akordy. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Vent De Folie je též dokonalým dárkem pro moderní ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Vent De Folie také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do unikátní moderní vůně svobody, spontánnosti a optimismu.

Annick Goutal Vent De Folie  - mladistvá, živoucí a optimistická sladká květinová toaletní voda pro svobodomyslnou moderní ženu.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal - vůně zrozené z citu a talentu. Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k parfémům. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.Svůj první parfém uvedla Annick Goutal na trh v roce 1980. V té době měla za sebou bolestný rozpad vztahu, ze kterého jí zbyla dcera Camille, závažné onemocnění a pak nakonec štěstí v podobě sňatku s láskou z dětství. V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let strávila vybrušováním svého vrozeného talentu, citu pro vůně. První tři parfémy - Folavril, Passion a Eau d'Hadrien - jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal a společně s otevřením prvního salonu v Saint Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi. Každá z vůní Annick Goutal je velmi specifická, inspirovaná někým nebo něčím významným v životě tvůrkyně. Všechny se vyznačují mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Mnoho stálých zákazníků se vyjádřilo, že jakmile jednou vyzkoušíte vůni od Annick Goutal, je z vás navždy nadšený příznivec této značky. Nedostižnou vůni Eau d'Hadrien si například oblíbila Madonna a ke značce Annick Goutal se stále vrací celá řada dalších hvězd, módních editorů a významných osobností světa módy a stylu.Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality a stále se drží filosofie značky Annick Goutal vyjádřené mottem: „Když se tradice stává nadčasovou: Ryzí emoce.“

Nahoru

Videa k Annick Goutal Vent De Folie

Nahoru

Hodnocení Annick Goutal Vent De Folie

Co si o Annick Goutal Vent De Folie myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíNiche sale 2017-01Niche sale 2017-01