Annick Goutal Vent De Folie toaletní voda pro ženy

Annick Goutal Vent De Folie toaletní voda pro ženy
Annick Goutal Vent De Folie toaletní voda pro ženy
100 ml

Kód: ANG0328 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Annick Goutal Vent De Folie
Složení

Vent De Folie je sladká květinová vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Mladistvá, vysoce moderní a živoucí toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie představuje originální sladký hrášek v nesmírně nápadité květinovo-ovocné kompozici.

Toaletní vodu Annick Goutal Vent De Folie vytvořily Camille Goutal, dcera Annick, a Isabelle Doyen. Předobrazem mohla snad být samotná Annick Goutal, protože vůně Vent De Folie ztělesňuje neohroženě svobodomyslnou, optimistickou a spontánní ženu, která miluje život a pouští se do něj s až bláznivým nadšením. Taková žena, stejně jako toaletní voda Vent De Folie, je městskou květinou, zapálenou vzrušujícími podněty moderního velkoměsta, kterým prochází, následujíc své instinkty. Annick Goutal Vent De Folie je veskrze moderní toaletní vodou, smyslnou vichřicí plnou veselého jasu.

Vonná kompozice Annick Goutal Vent De Folie se v hlavě otevírá akordy červeného pomeranče, černého rybízu a maliny. V srdci zavoní sladký hrášek, pelargonie a hedion (syntetická látka vonící po jasmínu). Základ tvoří pudrovité tóny, světlé pižmo a cedr. Celkové aroma, spojující sladké, květinové a ovocné stránky s pudrovitými a dřevitými aspekty, je nesmírně moderní a plné života. Toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie je mladistvá, nesmírně příjemná a výborně nositelná. Dokonalá vůně do velkoměsta pro moderní aktivní ženu, která je za všech okolností vždy neohroženě svá.

Toaletní voda Annick Goutal Vent De Folie se hodí na nošení po celý rok, ideálně jako denní parfém. Svou nositelku vždy zahalí do mladistvého, příjemně živoucího a vysoce moderního aroma a podtrhne její osobitý charakter. Annick Goutal Vent De Folie si oblíbí zejména ženy, které mají rády sladké květinové vůně, zejména pak s ovocnými akordy. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Vent De Folie je též dokonalým dárkem pro moderní ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Vent De Folie také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do unikátní moderní vůně svobody, spontánnosti a optimismu.

Annick Goutal Vent De Folie  - mladistvá, živoucí a optimistická sladká květinová toaletní voda pro svobodomyslnou moderní ženu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
hedion
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
pudrové tóny, cedr, pižmo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Vent De Folie