Annick Goutal Vanille Exquise

toaletní voda pro ženy 100 ml

Annick Goutal Vanille Exquise toaletní voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Vanille Exquise toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0272 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Annick Goutal Vanille Exquise
100 ml

Popis parfému Annick Goutal Vanille Exquise

Vanille Exquise je vanilková vůně pro ženy z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Elegantně ženská, okouzlující, záhadná a nekonečně přitažlivá toaletní voda Annick Goutal Vanille Exquise představuje smyslné objetí vanilky a mandlí, povznesené přepychovostí vzácných dřev.

Toaletní vodu Vanille Exquise vytvořila ve spolupráci s Isabelle Doyen dcera Annick - Camille Goutal. Je výsledkem snu tvůrkyň o unikátní vanilkové vůni, která dokáže svou nositelku přenést na vzdálené ostrovy a evokovat dávné mléčné koupele egyptské královny Kleopatry, vonící po vanilce a mandlích. Na základě této inspirace vytvořily Annick Goutal Vanille Exquise, nekonečně přitažlivou, fantasticky žádoucí a až překvapivě vzrušující vůni.

Vonná kompozice Annick Goutal Vanille Exquise sestává z akordů vanilky z Markézských ostrovů ve Francouzské Polynésii, anděliky, mandlí, světlého pižma, santalového a guajakového dřeva a benzoinu. Celkové aroma, spojující vanilkové, dřevité, pudrovité, pižmové a mandlové stránky, kypí neodolatelnou hojností vanilky, rozkošně hřejivé a smyslné. Andělika dodává zjemnění, guajakové dřevo hloubku a atraktivní záhadnost a světlé pižmo delikátní šepot. Toaletní voda Vanille Exquise je pravou perlou značky Annick Goutal, naprosto neobyčejnou, neodolatelnou a nezapomenutelnou vanilkovou vůní.

Toaletní voda Annick Goutal Vanille Exquise se hodí na nošení po celý rok, přes den i na večer. Svou nositelku vždy zahalí do naprosto unikátního, okouzlujícího a atraktivně záhadného aroma a podtrhne její smyslnost a přitažlivost. Annick Goutal Vanille Exquise si oblíbí zejména ženy, které mají rády vůni vanilky, zejména pak v originálním zpracování a s výrazným akordem mandlí. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Vanille Exquise je též dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Vanille Exquise také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do unikátní vanilkové vůně, inspirované luxusními koupelemi legendární Kleopatry!

Annick Goutal Vanille Exquise  - okouzlující, záhadná a nekonečně přitažlivá vůně vanilky, mandlí a vzácných dřev.

Složení

Složení
guajakové dřevo, mandle, pižmo, santalové dřevo, vanilka
Druh vůně
orientální

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Vanille Exquise

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!