Annick Goutal Songes

Annick Goutal Songes
Annick Goutal Songes
100 ml

Kód: ANG0321 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Odesláním souhlasíte se zpracováním emailu za účelem informování o dostupnosti konkrétního produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.

Popis parfému Annick Goutal Songes
Složení

Songes je intenzivní květinová vůně pro ženy z portfolia francouzské značky niche parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal. Původně úspěšná pianistka a modelka nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Parfémovaná voda Annick Goutal Songes nabízí vonné ztvárnění letní noci na exotickém ostrově.

Vůně Songes je inspirována vzácnou osobní vzpomínkou své tvůrkyně. Camille Goutal (dcera Annick) se jednoho podvečera procházela po exotické zahradě na ostrově Mauricius, kde ji překvapilo strhujícím způsobem okouzlující aroma plumérie za soumraku. Rozhodla se zvěčnit tento nádherný moment parfémovanou vodou, ve které se jako ve snu mísí aroma okvětních plátků smyslné exotické gardénie, jasmínu sambakového a ylang-ylang na temném pozadí balzámů a bourbonské vanilky.

Ve vonné kompozici parfémované vody Annick Goutal Songes tedy nalezneme akordy vanilky, jasmínu, ylang-ylang, plumérie a tahitské gardénie, provázené dotekem balzámových not. Celkové aroma, propojující   dominantní bílé květinové stránky se žlutými květinovými, sladkými a vanilkovými aspekty a náznaky živočišnosti, je smyslné, okouzlující, opojné, jemně exotické a jednoduše nádherné. Annick Goutal Songes dokonale evokuje něžné pohasínající světlo noci a smyslné tajemství květin vítajících soumrak. Parfémovaná voda Songes je smyslným snem o noci na nádherném ostrově v Indickém oceánu, prosycené intenzivními exotickými vůněmi.

Parfémovaná voda Annick Goutal Songes se hodí na denní i večerní po celý rok. Svou nositelku vezme na nádhernou olfaktorickou výpravu do snové noci prosycené exotickými vůněmi. Annick Goutal Songes si zamilují ženy, kteří mají rády intenzivní květinové vůně, zejména ty s dominancí bílých květů. Vyzkoušet by tuto úchvatnou parfémovanou vodu měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a vysokou míru evokativnosti. Songes je též dokonalým dárkem pro ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Songes také svým balením. Krásný skleněný flakon působí velmi jemně, elegantně a klasicky. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje stylová světlá krabička. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně inspirované osobní vzpomínkou na nádhernou noc na ostrově Mauricius!

Annick Goutal Songes – intenzivní, smyslná, opojná květinová vůně s exotickou frangipani v hlavní roli.

Složení

Složení
plumérie, ylang-ylang, gardénie, vanilka, jasmín
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Songes