Annick Goutal Quel Amour! toaletní voda tester pro ženy

Značka: Annick Goutal

Tento produkt je TESTER.
Tester je speciální verze, která je balena do bílé krabičky a nemívá kryt rozprašovače. Složení vůně je stejné.
více informací o TESTERU

Varianty Annick Goutal Quel Amour!

  • Annick Goutal Quel Amour! toaletní voda tester pro ženy 100 ml toaletní voda tester pro ženy 100 ml 

Nahoru

Popis parfému Annick Goutal Quel Amour!

Hodnocení

Vzhled flakonu

Výdrž vůně

Intenzita

Celkový dojem

Quel Amour! je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem pivoňky. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Jiskřivá, sladká a štědrá toaletní voda Annick Goutal Quel Amour! představuje svěží kytici pivoněk ve spojení s červeným ovocem.

Toaletní vodu Quel Amour! vytvořila ve spolupráci s Isabelle Doyen dcera Annick - Camille Goutal. Inspirovaly ji k tomu emoce, které pociťovala při znovushledání se svým snoubencem po návratu z dlouhé cesty do Austrálie. Doma na ni čekalo romantické překvapení v podobě záplavy jejích oblíbených pivoněk, lemujících cestu od dvora až do bytu. Když pak vešla a spatřila milovaného muže s uličnickým výrazem v tváři, zvolala “Quel Amour!” ("Takové zlatíčko!“). Takový je příběh zrodu toaletní vody Annick Goutal Quel Amour!, radostné vůně, jiskřivé jako vyznání lásky.

Vonná kompozice Annick Goutal Quel Amour! se v hlavě otevírá akordy broskve, granátového jablka, třešně, borůvky a červeného rybízu. V srdci zavoní pelargonie a pivoňka a základ tvoří jantar. Diskrétní vůni pivoněk s jemným náznakem nestoudnosti povznáší ovocné aspekty do celkové úchvatné vůně, připomínající jarní den a novou lásku. Toaletní voda Quel Amour! dokonale ztělesňuje svou inspiraci osobním, emotivním a vysoce romantickým zážitkem Camille Goutal.

Toaletní voda Annick Goutal Quel Amour! nejlépe vynikne za teplých dnů, ale hodí se na nošení kdykoli po celý rok, protože, jak zástupci značky sami uvádí: „krása a láska jsou neustálé a věčné“. Svou nositelku vždy zahalí do radostného jiskřivého aroma a dodá každému jejímu dnu dotek lásky. Annick Goutal Quel Amour! si oblíbí zejména ženy, které mají rády květinové ovocné vůně, zejména pak s výrazným akordem pivoňky. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Quel Amour! je též dokonalým dárkem pro milovanou ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Quel Amour! také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně vyznání lásky!

Annick Goutal Quel Amour!  - jiskřivá, radostná, sladká a štědrá vůně pivoněk a červeného ovoce.

Co je tester? Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku, případně je zcela bez obalu a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Nahoru

O značce Annick Goutal

Parfémy Annick Goutal | Annick Goutal - vůně zrozené z citu a talentu. Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k parfémům. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.Svůj první parfém uvedla Annick Goutal na trh v roce 1980. V té době měla za sebou bolestný rozpad vztahu, ze kterého jí zbyla dcera Camille, závažné onemocnění a pak nakonec štěstí v podobě sňatku s láskou z dětství. V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let strávila vybrušováním svého vrozeného talentu, citu pro vůně. První tři parfémy - Folavril, Passion a Eau d'Hadrien - jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal a společně s otevřením prvního salonu v Saint Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi. Každá z vůní Annick Goutal je velmi specifická, inspirovaná někým nebo něčím významným v životě tvůrkyně. Všechny se vyznačují mistrovskou rovnováhou tónů v perfektní harmonii. Mnoho stálých zákazníků se vyjádřilo, že jakmile jednou vyzkoušíte vůni od Annick Goutal, je z vás navždy nadšený příznivec této značky. Nedostižnou vůni Eau d'Hadrien si například oblíbila Madonna a ke značce Annick Goutal se stále vrací celá řada dalších hvězd, módních editorů a významných osobností světa módy a stylu.Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality a stále se drží filosofie značky Annick Goutal vyjádřené mottem: „Když se tradice stává nadčasovou: Ryzí emoce.“

Nahoru

Hodnocení Annick Goutal Quel Amour!

Co si o Annick Goutal Quel Amour! myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšíMontale 10% zlavaniche samples - free delivery