Annick Goutal Quel Amour!

parfémovaná voda pro ženy 100 ml

Annick Goutal Quel Amour! parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Annick Goutal Quel Amour! parfémovaná voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: ANG0361 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Annick Goutal Quel Amour!
100 ml

Popis parfému Annick Goutal Quel Amour!

Quel Amour! je květinová vůně pro ženy s výrazným akordem pivoňky. Pochází z dílny francouzské značky nikových (niche) parfémů Annick Goutal, nesmírně originální již osobou své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal, původně úspěšná pianistka a modelka, nalezla své skutečné naplnění ve vytváření vůní. Všechny parfémy značky jsou prostoupeny osobitým stylem Annick a vznikají v souladu s její obdivnou vírou v sofistikovanou křehkost přírody. Jiskřivá, sladká a štědrá toaletní voda Annick Goutal Quel Amour! představuje svěží kytici pivoněk ve spojení s červeným ovocem.

Parfémovanou vodu Quel Amour! vytvořila ve spolupráci s Isabelle Doyen dcera Annick - Camille Goutal. Inspirovaly ji k tomu emoce, které pociťovala při znovushledání se svým snoubencem po návratu z dlouhé cesty do Austrálie. Doma na ni čekalo romantické překvapení v podobě záplavy jejích oblíbených pivoněk, lemujících cestu od dvora až do bytu. Když pak vešla a spatřila milovaného muže s uličnickým výrazem v tváři, zvolala “Quel Amour!” ("Takové zlatíčko!“).

Vonná kompozice Annick Goutal Quel Amour! se v hlavě otevírá akordy broskve, granátového jablka, třešně, borůvky a červeného rybízu. V srdci zavoní pelargonie a pivoňka a základ tvoří jantar. Diskrétní vůni pivoněk s jemným náznakem nestoudnosti povznáší ovocné aspekty do celkové úchvatné vůně, připomínající jarní den a novou lásku. Parfémovaná voda Quel Amour! dokonale ztělesňuje svou inspiraci osobním, emotivním a vysoce romantickým zážitkem Camille Goutal.

Parfémovaná voda Annick Goutal Quel Amour! nejlépe vynikne za teplých dnů, ale hodí se na nošení kdykoli po celý rok, protože, jak zástupci značky sami uvádí: „krása a láska jsou neustálé a věčné“. Annick Goutal Quel Amour! si oblíbí zejména ženy, které mají rády květinové ovocné vůně, zejména pak s výrazným akordem pivoňky. Vyzkoušet by ji měla také každá dáma, která hledá u parfému kvalitu, originalitu a ryzí emoce. Annick Goutal Quel Amour! je též dokonalým dárkem pro milovanou ženu, které chcete dopřát něco skutečně výjimečného.

Kromě neobyčejné vůně nadchne Annick Goutal Quel Amour! také svým balením. Nádherný, tradičně hlazený skleněný flakon působí velmi něžně, klasicky a přepychově. Zdobí ho zlatavý uzávěr a doplňuje elegantní bílá krabička s taktéž zlatými ozdobnými prvky. Obohaťte svou kosmetickou výbavu o pravé mistrovské vonné dílo výjimečné značky Annick Goutal a zamilujte se do vůně vyznání lásky!

Annick Goutal Quel Amour!  - jiskřivá, radostná, sladká a štědrá vůně pivoněk a červeného ovoce.

Složení

Složení
ambra, broskev, brusinky, černý rybíz, granátové jablko, pivoňka, višeň
Druh vůně
květinová

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Quel Amour!

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!