Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée parfémovaná voda pro ženy

Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée parfémovaná voda pro ženy
Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée parfémovaná voda pro ženy
100 ml
3 690

Kód: ANG0720 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 14. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 14. 5. 2021

Popis Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée
Složení

Poddejte se vůni odrážející chvíle těsně před odchodem na slavnostní událost – moment, kdy se my ženy se cítíme absolutně dokonale. Přesně takový zážitek vám dopřeje parfémovaná voda Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée. Kosatcově pudrová vonná kompozice s prvky chypre si okamžitě získá vaše srdce.

  • orientalní sladce pudrová, luxusně působící vůně
  • vhodná pro ženu, která je ráda elegantní
  • ideální na chladnější měsíce a slavnostní události

Složení vůně
Hlavní složkou vůně je sametový, elegantní kosatec, vkusně doplněný jemnými tóny pačuli, kůže a mošusu. Se sametovým charakterem kosatce ladí i černý rybíz, který vůni lehce osvěžuje.

Příběh vůně
Vůně Annick Goutal Tenue de Soirée je součástí kolekce Oiseaux de Nuit, která vypráví příběhy, jež se odehrávají pod rouškou noci. Tenue je oslavou okamžiku, kdy se připravujeme na výjimečný večer a rozehráváme své tajemné kouzlo.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
chypre

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Oiseaux de Nuit Tenue de Soirée