Annick Goutal Musc Nomadeparfémovaná voda pro muže

Annick Goutal Musc Nomade parfémovaná voda pro muže 100 ml
Annick Goutal Musc Nomade parfémovaná voda pro muže 100 ml
100 ml

Kód: ANG0364 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Annick Goutal Musc Nomade
Složení

Parfémovaná voda Annick Goutal Musc Nomade je unisexová óda na pižmo, která umně kombinuje jeho živočišné i svěží odstíny.

  • výrazně mošusová orientální vůně se sladkými podtóny
  • vhodná na denní i večerní nošení
  • určena pro muže i ženy

Složení vůně
Pižmo neboli mošus hraje v této vůni jasnou hlavní roli. Jeho sladké a svěží odstíny jsou doplněny kouřem z oudového dřeva, tonkovými boby, pudrovou ambrou a vzácnými bylinami.

Příběh vůně
Musc Nomade je součástí kolekce, která vzdává hold Orientu a tradičním vonným ingrediencím, které se odsud už od starověku vyvážely do okolního světa. Inspirací pro Musc Nomade se staly katarské princezny, které si parfémovaly vlasy sladkým pižmem a růžovou vodou.

Složení

Složení
ambra, tonka fazole, mandle, pižmo, palisandr, labdanum, ambrette, papyrus
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Annick Goutal

Značka parfémů Annick Goutal je velmi originální již díky osobě své zakladatelky, která jí propůjčila jméno. Annick Goutal byla úspěšnou pianistkou a modelkou, ale několik životních zvratů ji nakonec přivedlo k tvorbě parfémů. Ve vytváření vůní objevila teprve skutečné naplnění.

V roce 1977 potkala návrháře parfémů Henriho Sorsana a dalších sedm let tříbila svůj vrozený talent – cit pro vůně. První parfém Annick Goutal Eau D’Hadrien byl na trh uveden již v roce 1980. Následovaly vůně Folavril a Passion a všechny jasně ukázaly jedinečnost talentu Annick Goutal. Společně s následným otevřením prvního salonu v Saint-Germain se zrodila nová hvězda mezi značkovými vůněmi.

Když v roce 1999 Annick Goutal zemřela, zanechala za sebou více než 25 jedinečných parfémů pro muže a ženy. V jejím odkazu pokračuje dcera Camille, která s pomocí Isabelle Doyen zachovává vysoko nastavenou laťku kvality této značky.

Recenze Annick Goutal Musc Nomade